Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Na co zamienić A3?


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

A wybór padł na...?

zobaczycie w dziale "moje auto" na przełomie sierpnia/września :decayed:

Jędruś nie pitol tylko zbieraj kasę i idź w kierunku A5 3.0 TDI już te auta nie są takie drogie jak kiedyś :wink4:

Jesteś młody, nie masz żony ani dzieci to po co Ci jakaś wielka krowa :wallbash:

Ja jeśli już miałbym ok 100 kawałków na auto to bym dozbierał jeszcze ze 20 tys i szukał A5tki :)

Jeśli już się zdecydujesz na któryś przez Ciebie wymienionych to bierz od ojca A6 bo masz pewne i niech mi ktoś nie mówi że sedan czarna perła jest brzydka :bicz3: bo dla mnie sto razy wygląda ładniej niż avant :gwizdanie:

Tyle ode mnie :wink4:

Reszta jak coś to na gg :decayed: :decayed: :decayed:

na takie A5 jakbym chciał (3.0 tdi, mmi, xenony, przebieg max 125000) potrzeba ok 30-35 tys euro. plus akcyza to będzie kupa kasy.. nie ma opcji żeby tyle wydać na auto z 2007 roku...

proszę moderatorów o zamknięcie tematu :hi:

A to auto?? :gwizdanie: :gwizdanie:

http://allegro.pl/audi-a6-allroad-3-0tdi-pneumatyka-s-line-kamera-i1434058466.html

urywa łeb przy samej pupie :kox: :kox:

wcześniej napisałem, że mi się avant nie podoba. myślisz, że allroad bardziej mi się spodoba? poza za taką cenę podziękuję..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wybór padł na...?

zobaczycie w dziale "moje auto" na przełomie sierpnia/września :decayed:

Jędruś nie pitol tylko zbieraj kasę i idź w kierunku A5 3.0 TDI już te auta nie są takie drogie jak kiedyś :wink4:

Jesteś młody, nie masz żony ani dzieci to po co Ci jakaś wielka krowa :wallbash:

Ja jeśli już miałbym ok 100 kawałków na auto to bym dozbierał jeszcze ze 20 tys i szukał A5tki :)

Jeśli już się zdecydujesz na któryś przez Ciebie wymienionych to bierz od ojca A6 bo masz pewne i niech mi ktoś nie mówi że sedan czarna perła jest brzydka :bicz3: bo dla mnie sto razy wygląda ładniej niż avant :gwizdanie:

Tyle ode mnie :wink4:

Reszta jak coś to na gg :decayed: :decayed: :decayed:

na takie A5 jakbym chciał (3.0 tdi, mmi, xenony, przebieg max 125000) potrzeba ok 30-35 tys euro. plus akcyza to będzie kupa kasy.. nie ma opcji żeby tyle wydać na auto z 2007 roku...

proszę moderatorów o zamknięcie tematu :hi:

A to auto?? :gwizdanie: :gwizdanie:

http://allegro.pl/audi-a6-allroad-3-0tdi-pneumatyka-s-line-kamera-i1434058466.html

urywa łeb przy samej pupie :kox: :kox:

wcześniej napisałem, że mi się avant nie podoba. myślisz, że allroad bardziej mi się spodoba? poza za taką cenę podziękuję..

no powiem Ci ze np. mi się avanty ogólnie nie podobają :gwizdanie: Allroad jest wyjątkiem :kox: :kox: No i RS b5 :kox: Ale cena fakt bardzo wysoka... Ale jak dla mnie ideał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko powoli mi się już klaruje... prosiłbym tylko jeszcze o jakąś opinię o Outlanderze w dieslu jeśli ktoś użytkował bądź też czyjś znajomy. ja niestety jeździłem nim tylko raz...

Powiem Ci tylko o Outlanderze , ze moj klient ma ów takiego i nawet nic nie chce o nim mowic bo tak wk.... jest na niego- a robi duzo kilometrow :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie temat z d*py, kolego Jędrex piszesz, że A6 w avancie za duże.......a w sedanie to już nie ????? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: jak to się ma do tego, że Navara jest 2 razy większa niż A6, a też ją bierzesz pod uwagę :mysli:

z resztą i tak do zamknięcia więc co się będę produkował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla Ciebie z d*py, a dla mnie nie. A6 jest normalnym samochodem, a w avancie czułbym się jak głowa rodziny - jestem na to za młody. Navara jest zupełnie innym autem, pakując się w suva/pickupa wiem, że to inne gabaryty. napisałem też, że A6 avant mi się nie podoba, poza tym jeśli a6 to od mojego ojca, a to jest sedan. czytaj cały temat, a nie wybiórcze wypowiedzi.

z resztą i tak do zamknięcia więc co się będę produkował

to się nie produkuj. prosiłem o wypowiedzi jedynie osoby, które mają coś do powiedzenia, a nie piszą głupie komentarze takie jak Ty. co wniosłeś do tematu? nic! pamiętaj, że tu się posty nie nabijają :wallbash:

ponownie proszę moderatora o zamknięcie tematu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...