Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Przemalowanie plastiku


Darayavahus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dzisiaj mam nietypowe pytanie. Czy istnieje jakiś łatwy, tani i trwały sposób na przekolorowanie plastiku? Kupiłem poduszkę w kierownicę jednak jak ją wyjąłem z paczki to okazało się dlaczego była taka tania. Zamiast czarnej jest maritime blue. Pies z kulawą nogą nie chce jej teraz ode mnie odkupić. Wyrzucić szkoda więc może jest jakiś sposób aby uczynić ją czarną? Może ktoś zna jakąś farbę? Jakiś lakier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera do obszycia, a zaślepka poduchy farbą strukturalną :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz oferte: poczytaj dobrze :naughty:

http://allegro.pl/naprawa-deski-kokpitu-audi-a4-a6-a8-regeneracja-i1421419696.html

A co myślicie o naprawie kokpitu tą metodą ????

Widziałem regenerowaną deskę kilka dni temu. Wynik w żadnym wypadku nie rzucił na kolana. Wszystko rozchodzi się o tą przykrywkę która się otwiera przy strzale. Zazwyczaj jest pogięta i trzeba ją prostować. W desce którą widziałem prostowanie nie udało się na 100%. Niby się to trzyma ale już na pierwszy rzut oka widać, że coś się tu działo. Są lekkie nierówności, całość jakaś taka zwichrowana. Tutaj widzę, że ktoś sobie taniej liczy bo ja oglądałem taką renowację za 400zł. Efekt końcowy najprawdopodobniej zależy od umiejętności magicznych tego kto to robi. Ja wolałem jednak dołożyć 150zł i mieć całą ładną deskę z której nic nigdy nie strzeliło.

Kiera do obszycia, a zaślepka poduchy farbą strukturalną :wink4:

Z ciekawości, ile za obszycie kiery? Co prawda mam na niej skórę jeszcze ale przed dzwonem zastanawiałem się czy jej sobie nie odświeżyć.

A farba to coś z kategorii BOLL? Ktoś ma zdjęcie co z takiego malowania wychodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-konsola-deska-seria-5-3-1-x6-x5-x3-x1-m5-m3-i1420513512.html

Zadzwon do tego kolesia - on regeneruje konsole od 5 lat i efekty jego pracy sa naprawde MEGA, widzialem pare konsol gdzie jesli ktos nie wie ze cos bylo z nia rezane napewno by sie nie zczail, no i jest z Gdanska :good:.

Mysle ze pomoze ci z przelakierowaniem tego airbaga - z tego co wiem nie jest tani ale robote robi dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Koledzy a macie jakis pomysł na przelakierowanie poduchy do polifta w kolor bezu??.Mam taka bezowa tapicere z welurem,decha bezowa...poduszki nie moge znaleźć w tym odcieniu a jak jest to cena kosmos...help ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, ile za obszycie kiery?

110 gładka skóra

140 perforowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...