Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Poroszę o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo proszę o analizę logów Silnika afn. Objawy jakie mam tp szarpanie samochodem przy przyśpieszaniu na 3, 4 ,5 biegu przy obrotach od 1600 do około 2000 tyś.W tym zakresie auto stracilo moc.Rano zimny ciężko odpala.Świece po wymianie,kat wtrysku ok.Może to byc wina uszkodzonego wtrysku sterujacego???Dodam ze 2mas sprawdzany jest ok i satalo sie to po wymiane uszczelki pod glowica.Mechanik uszkodzil przewod od wtrysku sterujacego.Podlaczyl go na krotko zaizolowal,mowil ze sprawdzal omomierzem i jest ok.

logi dynamiczne

logi dynamiczne

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/plonex_33299.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/plonex_33300.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/plonex_33301.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/plonex_33302.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/plonex_33303.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/plonex_33304.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/plonex_33305.html

logi statyczne nastawy podstawowe

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/plonex_33306.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/plonex_33307.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/plonex_33308.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/plonex_33309.html

logi statyczne meas block

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/plonex_33310.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/plonex_33311.html

Grupy: 000,000 - http://vaglog.rtnet.pl/plonex_33312.html

Grupy: 007,007 - http://vaglog.rtnet.pl/plonex_33313.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/plonex_33314.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/plonex_33315.html

Z góry dziękuję.

Opublikowano

Przepływka trochę kuleje, turbo ładnie pompuje, auto po programie.

Opublikowano
  • Autor

Auto kupilem juz zdłubane.Czy na podstawie tych logów mozna mniej więcej stwirdzic ile ma koni.Bo do chamowni mam kawał drogi.

Opublikowano

81.9stopnia to max jaki osiąga silnik jeżeli tak to termostat najprawdopodobniej do wymiany.

Opublikowano

jak odepniesz impulsator od skrzyni biegów daj znać czy auto odpaliło :wink4:

z odpiętym obrotomierz powinien nie działać

Opublikowano

jak odepniesz impulsator od skrzyni biegów daj znać czy auto odpaliło :wink4:

z odpiętym obrotomierz powinien nie działać

Co?? chyba predkosciomierz?

Opublikowano
  • Autor

Właśnie zaraz jade to sprawdzic ale po odebrani auta predkosciomierz tak dziwnie sie zachowuje.Staje a dopiero po chwili igla od preodkosciomierz spada na zero.Wczesniej tago nie zauwazylem.Czy to moze miec zwiazek???[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 15:13_________________________________________________Sprawdzilem ta wtyczkie i auto odpalilo.I dziala obrotomierz i predkosciomierz???

Opublikowano

Sprawdzilem ta wtyczkie i auto odpalilo.I dziala obrotomierz i predkosciomierz???

odpieles nie ta wtyczke,predkosciomierz nie moze dzialac,ale zapewne nie dzialaja ci teraz swiatla wstecznego

Opublikowano
  • Autor

chodzi a ta wtyczke wyzej???Bowlasnie ja odpiolem???Sprawdzalem i predkosciomierz dziala na 100

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 17:40_________________________________________________I po odpięciu wtrysku sterującegozuta zachowuje sie tak samo nawet podczas jazdy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.