Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie dla mnie auto bez recaro i webasto to już uboga seria:decayed:

No webasto piękna sprawa powiem szczerze, że jak byłem po auto to nawet nie wiedziałem, że ma to na wyposażeniu nawet sprzedający nie był tego świadomy dopiero jak w nocy do domu wróciłem to dziewczyna otwarła teczkę z papierami i wypadł pilot z webasta i pyta co to jest...:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa tu piszę, że już inwestować nie będę a w między czasie wpadły obudowy lusterek S4 bo wiecie okazja była na ebay.de więc grzech było nie kliknąć :decayed:

podziwiam Cię że dokładasz do auta a w lato zmiana:wink:

Mnie pasi bo szukam rns i bose:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa tu piszę, że już inwestować nie będę a w między czasie wpadły obudowy lusterek S4 bo wiecie okazja była na ebay.de więc grzech było nie kliknąć :decayed:

podziwiam Cię że dokładasz do auta a w lato zmiana:wink:

Tego nie wiem czy mi się uda w lato zmienić zobaczymy, ale powiem szczerze, że jeszcze nigdy nie było mi tak żal się zdecydować na sprzedaż tak mi leży to B7 nie wiem czemu...ale mam już 210tyś na budziku więc powoli czas...a druga sprawa jeszcze nigdy tak długo auta nie trzymałem :whistling:

---------- Post added at 20:32 ---------- Previous post was at 20:29 ----------

2.0 TDI czy coś innego będzie?

Raczej tak bo akcyza dobija chociaż trafiają się w podobnych pieniądzach 3.0TDI, ale jakoś jak pomyślę, że miałbym z 12tyś zł. państwu oddać to mnie szlag trafia a druga sprawa to koszty utrzymania bardziej przemawiają za 2.0TDI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony kupić B8 co ma 180-200 przelotu to też tylko zmiana budy, w lato i tak sporo śmigasz na moto to pewnie niema ciśnienia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony kupić B8 co ma 180-200 przelotu to też tylko zmiana budy, w lato i tak sporo śmigasz na moto to pewnie niema ciśnienia:wink:

Motor na 80% idzie na sprzedaż bo czasu za bardzo nie mam w zeszłym sezonie zrobiłem tylko 1500km z tego 700km po niemcowni i szkoda żeby stał i się marnował chociaż nie powiem ciężko mi ta decyzja przychodzi...

---------- Post added at 20:38 ---------- Previous post was at 20:36 ----------

A czemu nie TFSI?

Miałem raz w życiu benzynę i nie jestem za bardzo jej zwolennikiem wiem ,że TFSI to inna bajka, ale i tak wolę diesla.

---------- Post added at 20:39 ---------- Previous post was at 20:38 ----------

z drugiej strony kupić B8 co ma 180-200 przelotu to też tylko zmiana budy, w lato i tak sporo śmigasz na moto to pewnie niema ciśnienia:wink:

Nie no jak kupię to przelotem max 150tyś za dużo robię km rocznie żeby z większym przelotem kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony kupić B8 co ma 180-200 przelotu to też tylko zmiana budy, w lato i tak sporo śmigasz na moto to pewnie niema ciśnienia:wink:

Motor na 80% idzie na sprzedaż bo czasu za bardzo nie mam w zeszłym sezonie zrobiłem tylko 1500km z tego 700km po niemcowni i szkoda żeby stał i się marnował chociaż nie powiem ciężko mi ta decyzja przychodzi...

i nie będziesz miał moto (nie wierzę:decayed:)? ja robię na moto może z 500km rocznie ale go nie sprzedam choćbym 100 robił:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony kupić B8 co ma 180-200 przelotu to też tylko zmiana budy, w lato i tak sporo śmigasz na moto to pewnie niema ciśnienia:wink:

Motor na 80% idzie na sprzedaż bo czasu za bardzo nie mam w zeszłym sezonie zrobiłem tylko 1500km z tego 700km po niemcowni i szkoda żeby stał i się marnował chociaż nie powiem ciężko mi ta decyzja przychodzi...

i nie będziesz miał moto (nie wierzę:decayed:)? ja robię na moto może z 500km rocznie ale go nie sprzedam choćbym 100 robił:naughty:

Przecież mnie znasz ja powoli jeżdżę na motorze, a jak sprzedam to sobie autem odbiję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: , do 12 miesięcy będzie następne moto, mogę się nawet założyć o to:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nasze spoty lublinieckie ruszyły pełną parą nie możliwe normalnie.

gonimy Cz:banan::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: , do 12 miesięcy będzie następne moto, mogę się nawet założyć o to:naughty:

Nie no zobaczymy jak to będzie po pierwszym wypadku też wszyscy myśleli, że już nie kupię moto a wytrzymałem dwa miesiące...dodam, że stary motor rozwaliłem w mak lagi urwało, kolektory złamane i ogólnie kupa złomu, sprawa w sądzie wygrana i takie tak tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nasze spoty lublinieckie ruszyły pełną parą nie możliwe normalnie.

gonimy Cz:banan::polew:

Taaa ruszyły jest nas narazie trzech w porywach czwórka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupisz kupisz:wink:, a to że się pozbierałeś po wypadku to nic tylko się cieszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jedziemy, jeszcze 662 strony i bedziemy na równo z częstochową:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jedziemy, jeszcze 662 strony i bedziemy na równo z częstochową:decayed:

Ciekawe jak długo wytrzymacie bo ja już z kumplami drugą flaszkę kończę :naughty:

---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 21:10 ----------

Adam a Ty masz swoje autko opisane w dziale czy jak bo mi się jakoś szukać nie chce a jestem ciekaw co tam u Ciebie siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...