Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

To jest tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Popatrzcie na to!!!

Jak dla mnie mistrzostwo:)))

wheelscompanyforum1.jpg wheelscompanyforum8.jpg wheelscompanyforum11.jpg

Opublikowano

wg mnie - lakier za***isty, fele sprzedac jakiemus wlascicielowi Escalade'a albo Hummer'a :P

Opublikowano

U nas by nie pojezdzil - wogole nawet by nie wjechal do Polski :mrgreen:

Opublikowano

jak dla mnie miodzio :cool:

lakief zajefajny

Opublikowano

o wkoncu jakas B7 ladniejsza od ono :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

Ale czy to jest B7 na 100 %?

Opublikowano

Fajne ale te fele za duze :P

Opublikowano
To było B5

Juz jedno takie B5 ala RS4 bylo na forum ...

Opublikowano

fajny kolor :razz:

patrząc na fele to raczej handlarz drugs-ów albo murzyn, co na jedno wychodzi :razz: :mrgreen: ewentualnie miłośnik tjuningu :roll:

Opublikowano

Takie fele do Audi ... kiszka :razz:

Opublikowano

to jest chyba B5 :)

http://www.fourtitude.com/gallery/albums/Audi/A4-S4-RS4%20(B5,%20B6%20and%20B7)/A4%20Sedan%20(B7)/Exterior%20-%20EU/009.jpg

wystarczy porównać tyły :) lub przetłoczeni na wysokości klamki przez całą długość auta :] na B7 jest na tym nie ma.

http://www.fourtitude.com/gallery/albums/Audi/A4-S4-RS4%20(B5,%20B6%20and%20B7)/A4%20Sedan%20(B7)/Exterior%20-%20EU/002.jpg z przodu też ciut inny ale autko zrobione cudownie :!:

Opublikowano
  • Autor

Dlatego, napisalem ze mistrzostwo bo to B5!! :)))

Opublikowano

kurna pewnie w notatniku wyrezal :lol:

Opublikowano

Też chce takie B5 :razz:

Opublikowano

ja bym jeszcze dolozyl ze 2 cale do felg bo wydaja sie byc jeszcze za małe :razz:

Opublikowano

No cudne , felgi bym wywalił i wstawił jakieś normalne , kolorek fajny

Opublikowano

No cudowny Avancik tym bardziej, że zrobiony na bazie B5 z 96r. Przebudowa trwała 8 miesięcy. Właściciel tego cacka udziela się na niemieckim forum o A4: www.a4-freunde.de.

Tutaj więcej fotek:

http://www.tuningtips.de/tuningbilder/2__Photoshootings/164__AUDI-A4---B5-B7-von-WHEELSCOMPANY-COM.html

A tu lista przeróbek (po niemiecku):

http://7797.rapidforum.com/topic=101577343414

Opublikowano

Super maszyna Wileki RESPECT Tuning prawie idelany ale... na Niemieckie autostrady :)

Opublikowano

a dla mnie wszystko nowsze od B6 jest brzydkie

jedyne co mi się podoba w nowszych audi to diodowe lampy z tyłu

a przód auta jest obleśny

ten konkretnie nadaje się na salony i pokazy - tylko :)

lukas23:Poziek mam nadzieje ze ono tego nie przeczyta bo on to ostatnio zrobil sie dzik i z liscia daje :lol:

Opublikowano
a przód auta jest obleśny

przód Audi A4 B7 jest obleśny :?: :?: :shock: :shock:

dla mnie to jest dzieło sztuki. połączenie luksusu ze sportowym zacięciem i nie kojaży sie z dresami lub saruszkami :) nie musze mówić o jakie auta mi chodzi chyba :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.