Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] CONCERT II


lukas309

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam pytanko autko ściągłem z niemiec, mam instrukcje obsługi radia ori ale moj problem polega na tym że nie mam kodu , narazie nie wyciągałem aku ale jak bedzie trzeba zmienic na nowy to pojawi sie problem z załączeniem radia , wiecie moze ile kosztuje usługa rozkodowania radia i gdzie to na śląsku zrobić ???? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... narazie nie wyciągałem aku ale jak bedzie trzeba zmienic na nowy to pojawi sie problem z załączeniem radia ...

Niekoniecznie. Istnieje coś takiego jak "Komfortowe kodowanie radia".

Co prawda to komfortowe kodowanie radia nie we wszystkich modelach samochodów jest dostępne, ale w twoim może już być.

Polega to na tym, że po pierwszym wprowadzeniu numeru kodu do radia urządzenie identyfikuje się ze swoim samochodem.

Jeżeli nastąpi przerwa w zasilaniu, a później ponowne jego przywrócenie, radio sprawdza automatycznie po włączeniu zapłonu, czy nadal znajduje się w swoim samochodzie. Jeżeli tak, po kilku sekundach radio samo się odblokuje, nie trzeba wpisywać kodu.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Mam Concerta II w B6 z tego samego rocznika, akumulator był wielokrotnie odłączany i mimo to nie trzeba było nigdy kodu wprowadzać.

Bo jeśli auto wyjechało z fabryki z danym radiem to się dogadują i nie potrzeba kodu w przypadku odłączenia aku. Każde dołożone radio będzie o kod prosić, chyba że ktoś potrafi zaadoptować radyjko do samochodu vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po włożeniu innego radia poprosi o kod

ale tylko jeden raz,po ponownym włożeniu kod już jest rozpoznawany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...