Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 174.4 KM 375.3 Nm by ECU Project

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

małe nieporozumienie z mechanikiem, który robi mi czasami wymiany oleju, filtrów itp :wallbash: jutro z rana chwytam za filtry i robię od nowa logi

Dwójka, trójka, czwórka - podłoga na kazdym, do 4200. Jak da rade to i piątka. Wklej pozniej zdjecie tego starego filtra :decayed:

Opublikowano
Teraz skleiłem dopiero, że ja filtr powietrza wymieniałem 2 lata (35 tys km) temu, więc to może być filtr, a nie brudna przepływka mysli

ja zmieniam co 4-5 miechów :good: Auto ma banglac a nie.. pozniej plucie sobie w brode ze za kilkadziesiat zl syfu mozna sobie narobic

Opublikowano
  • Autor

Wrzucam nowe logi:

grupa 8 i 11 razem na 2,3 i 4:

Log (4 - 008,011)

i sama grupa 8 na 4:

Log (3 - 008)

i grupy 8 i 11 na 4:

Log (2 - 008,011)

chyba jednak przepływka, ale nie mam pewności, więc zobaczcie

dzięki :hi:

Opublikowano

od 3tys zaczyna ciac przeplywka,mozesz sprobowac ja wyczyscic,moze cos da

Opublikowano

gdyby przeplywka naprawde ciela dawke to auto z ta dawka mialo by ~150 PS , a to by napewno odczul wlasciciel ...

na 99% tak zostal zrobiony soft [ m.innymi zmienione czasy wtrysku] i wszystko z autem jest w porzadku ...

wszelkie watpliwosci rozwieje dynamiczny log grupy 001 oraz wypowiedz osoby ,ktora to auto modyfikowala

Opublikowano

gdyby przeplywka naprawde ciela dawke to auto z ta dawka mialo by ~150 PS , a to by napewno odczul wlasciciel ...

na 99% tak zostal zrobiony soft [ m.innymi zmienione czasy wtrysku] i wszystko z autem jest w porzadku ...

wszelkie watpliwosci rozwieje dynamiczny log grupy 001 oraz wypowiedz osoby ,ktora to auto modyfikowala

Spanki a jaki jest sens robić tak soft jak można go zrobić normalnie??? Chyba że przepływka faktycznie nie domaga i soft został zrobiony pod taką niedomagającą żeby nie trzeba było jej wymieniac??

Opublikowano

gdyby przeplywka naprawde ciela dawke to auto z ta dawka mialo by ~150 PS , a to by napewno odczul wlasciciel ...

na 99% tak zostal zrobiony soft [ m.innymi zmienione czasy wtrysku] i wszystko z autem jest w porzadku ...

wszelkie watpliwosci rozwieje dynamiczny log grupy 001 oraz wypowiedz osoby ,ktora to auto modyfikowala

Spanki a jaki jest sens robić tak soft jak można go zrobić normalnie??? Chyba że przepływka faktycznie nie domaga i soft został zrobiony pod taką niedomagającą żeby nie trzeba było jej wymieniac??

jak przeplywomierz niedomaga to sie robi inne rzeczy ...

a poniżej odpowiedz na Twoje pytanie

inny soft by Dynosoft - > http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=113941.0;highlight=limit

logi bardzo podobne ,nieprawdaz .. ;)

Opublikowano
  • Autor

robić 001 dynamiczne i będzie wszystko jasne?

Opublikowano

inny soft by Dynosoft - > http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=113941.0;highlight=limit

logi bardzo podobne ,nieprawdaz ..

No praktycznie taki sam. Możesz coś więcej napisać dlaczego tak jest soft zrobiony???

Ja mam auto też obione przez Dynodoft, tylko moje auto robił Aligator i jest zupełnie inaczej, tu masz log 08:

http://vaglog.rtnet.pl/fatyga_21689.html

Opublikowano
  • Autor

grupa 001

Log (1 - 001)

Opublikowano

Tomek wysłał mi logi i wszystko jest w najlepszym porządku, przepływka jest do samego końca. Jesli chodzi o paliwo, jest ono ustawiane tak celowo aby góra mieszanka sie nie zagrzała. Gdyby auto miało cooler paliwo byłoby do końca. Jest to tak dostrojone że nie ma wpływu na moc max co widać na wykresie. Tyle w temacie, pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

no i ogień :evil::good: a co niektórzy już widzę kasują tutaj posty..

Opublikowano

no i ogień :evil::good: a co niektórzy już widzę kasują tutaj posty..

nie - 1 post, ktory nic nie wnosil do tematu zostal usuniety. :hi:

Opublikowano
  • Autor

to zwracam honor :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.