Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] 174.4 KM 375.3 Nm by ECU Project


Tomson

Rekomendowane odpowiedzi

małe nieporozumienie z mechanikiem, który robi mi czasami wymiany oleju, filtrów itp :wallbash: jutro z rana chwytam za filtry i robię od nowa logi

Dwójka, trójka, czwórka - podłoga na kazdym, do 4200. Jak da rade to i piątka. Wklej pozniej zdjecie tego starego filtra :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz skleiłem dopiero, że ja filtr powietrza wymieniałem 2 lata (35 tys km) temu, więc to może być filtr, a nie brudna przepływka mysli

ja zmieniam co 4-5 miechów :good: Auto ma banglac a nie.. pozniej plucie sobie w brode ze za kilkadziesiat zl syfu mozna sobie narobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam nowe logi:

grupa 8 i 11 razem na 2,3 i 4:

Log (4 - 008,011)

i sama grupa 8 na 4:

Log (3 - 008)

i grupy 8 i 11 na 4:

Log (2 - 008,011)

chyba jednak przepływka, ale nie mam pewności, więc zobaczcie

dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby przeplywka naprawde ciela dawke to auto z ta dawka mialo by ~150 PS , a to by napewno odczul wlasciciel ...

na 99% tak zostal zrobiony soft [ m.innymi zmienione czasy wtrysku] i wszystko z autem jest w porzadku ...

wszelkie watpliwosci rozwieje dynamiczny log grupy 001 oraz wypowiedz osoby ,ktora to auto modyfikowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby przeplywka naprawde ciela dawke to auto z ta dawka mialo by ~150 PS , a to by napewno odczul wlasciciel ...

na 99% tak zostal zrobiony soft [ m.innymi zmienione czasy wtrysku] i wszystko z autem jest w porzadku ...

wszelkie watpliwosci rozwieje dynamiczny log grupy 001 oraz wypowiedz osoby ,ktora to auto modyfikowala

Spanki a jaki jest sens robić tak soft jak można go zrobić normalnie??? Chyba że przepływka faktycznie nie domaga i soft został zrobiony pod taką niedomagającą żeby nie trzeba było jej wymieniac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby przeplywka naprawde ciela dawke to auto z ta dawka mialo by ~150 PS , a to by napewno odczul wlasciciel ...

na 99% tak zostal zrobiony soft [ m.innymi zmienione czasy wtrysku] i wszystko z autem jest w porzadku ...

wszelkie watpliwosci rozwieje dynamiczny log grupy 001 oraz wypowiedz osoby ,ktora to auto modyfikowala

Spanki a jaki jest sens robić tak soft jak można go zrobić normalnie??? Chyba że przepływka faktycznie nie domaga i soft został zrobiony pod taką niedomagającą żeby nie trzeba było jej wymieniac??

jak przeplywomierz niedomaga to sie robi inne rzeczy ...

a poniżej odpowiedz na Twoje pytanie

inny soft by Dynosoft - > http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=113941.0;highlight=limit

logi bardzo podobne ,nieprawdaz .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inny soft by Dynosoft - > http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=113941.0;highlight=limit

logi bardzo podobne ,nieprawdaz ..

No praktycznie taki sam. Możesz coś więcej napisać dlaczego tak jest soft zrobiony???

Ja mam auto też obione przez Dynodoft, tylko moje auto robił Aligator i jest zupełnie inaczej, tu masz log 08:

http://vaglog.rtnet.pl/fatyga_21689.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek wysłał mi logi i wszystko jest w najlepszym porządku, przepływka jest do samego końca. Jesli chodzi o paliwo, jest ono ustawiane tak celowo aby góra mieszanka sie nie zagrzała. Gdyby auto miało cooler paliwo byłoby do końca. Jest to tak dostrojone że nie ma wpływu na moc max co widać na wykresie. Tyle w temacie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ogień :evil::good: a co niektórzy już widzę kasują tutaj posty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ogień :evil::good: a co niektórzy już widzę kasują tutaj posty..

nie - 1 post, ktory nic nie wnosil do tematu zostal usuniety. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...