Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] 174.4 KM 375.3 Nm by ECU Project


Tomson

Rekomendowane odpowiedzi

Efekt wczorajszego grupowego chipowania w ECU Project. :notworthy: Przed softem wycięty katalizator (tfu świństwo!).

przebieg: 240000km

2v2dq9e.jpg

Wszystkim niezdecydowanym polecam ECU Project, bo chłopaki czynią wiele dobra tymi swoimi laptopami :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta fala powodziowa pomiędzy 3000, a 3600 to ślizgający się rozrząd, napinacz do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany, ale za 30000km :P poza tym mam do Wrocławia 270 km, więc trochę ciężko było jeszcze raz jechać, a tragedii przecież nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem spadku momentu i mocy w zakresie 3000-3600 jest źle napięty rozrząd. Co nie znaczy że należy go odrazu wymienić. A poprawa napięcia paska wiąże się z wymianą rozrządu a co za tym idzie z wydatkiem ponad 1000zł Na drodze tego nigdy nie czuć. Na ten przebieg auta i tak zaskakująco sporo wyszło Ps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówisz :good: ogień i mrugająca kontrolka ESP na 3 biegu na zimowych papciach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany, ale za 30000km :P poza tym mam do Wrocławia 270 km, więc trochę ciężko było jeszcze raz jechać, a tragedii przecież nie ma..

Powodem spadku momentu i mocy w zakresie 3000-3600 jest źle napięty rozrząd. Co nie znaczy że należy go odrazu wymienić. A poprawa napięcia paska wiąże się z wymianą rozrządu a co za tym idzie z wydatkiem ponad 1000zł Na drodze tego nigdy nie czuć. Na ten przebieg auta i tak zaskakująco sporo wyszło Ps.

to ja bym chciał zobaczyć log dynamiczny gr.4 :gwizdanie:

Tomson wynik z serii b. dobry :good: miałem prawie taki sam ale nie podkrecilem swojego do 174 :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej dawce i doladowaniu jest program jezeli mozna wiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie robiłem logów, ale jak zrobię, to dam info :hi:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 23:14_________________________________________________grupa 008 i 011:

Log (1 - 011,008,011,008)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakim cudem wyszlo tyle,turbo sie troche przycina i przeplywka za swiezo to nie wygalada,albo filtr powietrza zapchany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiadomo skąd takie fale na wykresie. Turbo nie równo ładuje.

Przepływka faktycznie tnie dawke, wyczyść ja lub wymień to jescze parę KM odzyskasz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapieczone czy jak? do czyszczenia czy poupalać? notlaufow żadnych nie mam, fura idzie jak kuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapieczone czy jak? do czyszczenia czy poupalać?

Jak roiłeś program to Ci nic nie powiedzieli że jest problem z równym doładowaniem???

Spróbuj najpier troche auto przegonić jak nie pomoże to zostaje tylko czyszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeładowywało wtedy delikatnie. Dopóki nie zacznę łapać notlaufów to będę go gonił, chyba nie ma się co wyrywać z tym czyszczeniem?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ale kontroluj, jak będziesz robił rozrząd to weź turbinkę na stół..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz skleiłem dopiero, że ja filtr powietrza wymieniałem 2 lata (35 tys km) temu, więc to może być filtr, a nie brudna przepływka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik ladny ale co do tego filtra powietrza to Ci powiem ze rzeznik jestes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz skleiłem dopiero, że ja filtr powietrza wymieniałem 2 lata (35 tys km) temu, więc to może być filtr, a nie brudna przepływka :mysli:

Ostro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe nieporozumienie z mechanikiem, który robi mi czasami wymiany oleju, filtrów itp :wallbash: jutro z rana chwytam za filtry i robię od nowa logi :disgust: mam nadzieję, że przepływka nie dostała w dupe :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...