Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Szara SZCZAŁA ;]


MoorPH

Rekomendowane odpowiedzi

A skoro kliknaleś kup teraz to co za problem?

źle napisałem. ja nie kliknąłem, tylko baba kliknęła zaraz jak skończyłem rozmowę telefoniczną... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara szczała ? ja myslalem ze tu będzie jakieś foto czy opis jak Twoja stara oddawała mocz tudzież potrzebę fizjologiczną ... a tu taka Fajesta :hi:

:polew:

szara to po pierwsze, a po drugie to rzeczywiście - nikt nie zwrócił uwagi na taki błąd... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkret pocisk :kox: Szkoda że nie Quattro :decayed::decayed: :decayed:

Taa.. i szkoda że nie 3.0 TDI :P szkoda że nie ma klimatronika 2 strefowego, podgrzewanych foteli i regulowanego odcinka lędźwiowego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłeś ją troszeczkę drożej niż w cenie złomu :)

Ale za to radio jest warte pewnie z polowe tej ceny :polew:

będziesz upalał:)

No baa.. Najpierw drobne poprawki i dawaj na upalanie.. [br]Dopisany: 03 Luty 2011, 22:10_________________________________________________Projekt SZCZAŁA zostaje na chwilę obecną wstrzymany ze względu na oczekiwanie na rzeczoznawcę/likwidatora szkód, ponieważ baba (tak blondynka a w dodatku w ciąży) we mnie wjechała.. Drzwi prawe zarówno przód i tył rozwalone, dodatkowo błotnik i dziura w zderzaku. No i oczywiście roztrzaskany "alu" kołpak (czego najbardziej mi żal) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłeś ją troszeczkę drożej niż w cenie złomu :)

Ale za to radio jest warte pewnie z polowe tej ceny :polew:

będziesz upalał:)

No baa.. Najpierw drobne poprawki i dawaj na upalanie.. [br]Dopisany: 03 Luty 2011, 22:10_________________________________________________Projekt SZCZAŁA zostaje na chwilę obecną wstrzymany ze względu na oczekiwanie na rzeczoznawcę/likwidatora szkód, ponieważ baba (tak blondynka a w dodatku w ciąży) we mnie wjechała.. Drzwi prawe zarówno przód i tył rozwalone, dodatkowo błotnik i dziura w zderzaku. No i oczywiście roztrzaskany "alu" kołpak (czego najbardziej mi żal) :naughty:

:shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt Szara SZCZAŁA zostaje finalnie wstrzymany i odwołany. Autko zostało sprzedane :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę ją z FKP, nawet porównywałem ją do mojej byłej fieściny, oby służyła długo i bezawaryjnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby służyła długo i bezawaryjnie :good:

założycielowi wątku na pewno nie będzie służyła bo już ją sprzedał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde nie doczytałem, sorka :gwizdanie:

P.S a tym co sie z fiest śmieją moge powiedzieć jedno, na FKP jest sporo fiest które spokojnie objadą niejedno nawet całkiem mocne Audi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...