Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Światła do jazdy dziennej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdrowy rozsądek + smak :wink4:

Opublikowano

Zdrowy rozsądek + smak :wink4:

dokładnie choć niektórzy z forum by zjedli jak widza ledy i twierdzą że to bez "smaku"

:przebiegly:

Opublikowano

Zdrowy rozsądek + smak :wink4:

dokładnie choć niektórzy z forum by zjedli jak widza ledy i twierdzą że to bez "smaku"

:przebiegly:

to jest własnie jeden z przkładów agro w B5 montaz takich "odblasków", powinni to dawać w komplecie z laminatem

Opublikowano

Zdrowy rozsądek + smak :wink4:

dokładnie choć niektórzy z forum by zjedli jak widza ledy i twierdzą że to bez "smaku"

:przebiegly:

to jest własnie jeden z przkładów agro w B5 montaz takich "odblasków", powinni to dawać w komplecie z laminatem

mniejszym agro jest tarcie brzuchem po ziemi byle był lans :gwizdanie: :cool1:

"

- dlaczego się spóźniłeś?

- jakiś kretyn rzucił żyletkę na drogę i zawislem :wallbash:

"

:polew:

Opublikowano

Zdrowy rozsądek + smak :wink4:

dokładnie choć niektórzy z forum by zjedli jak widza ledy i twierdzą że to bez "smaku"

:przebiegly:

to jest własnie jeden z przkładów agro w B5 montaz takich "odblasków", powinni to dawać w komplecie z laminatem

mniejszym agro jest tarcie brzuchem po ziemi byle był lans :gwizdanie: :cool1:

"

- dlaczego się spóźniłeś?

- jakiś kretyn rzucił żyletkę na drogę i zawislem :wallbash:

"

:polew:

Ale to przynajmniej wygląda, pasuje do całej koncepcji, a nie listwa LED zaczerpnieta z marketu budowlanego po drobnej modyfikacji nie pasująca stylistycznie do starej budy w B5 :gwizdanie:

Opublikowano

Zdrowy rozsądek + smak :wink4:

dokładnie choć niektórzy z forum by zjedli jak widza ledy i twierdzą że to bez "smaku"

:przebiegly:

to jest własnie jeden z przkładów agro w B5 montaz takich "odblasków", powinni to dawać w komplecie z laminatem

mniejszym agro jest tarcie brzuchem po ziemi byle był lans :gwizdanie: :cool1:

"

- dlaczego się spóźniłeś?

- jakiś kretyn rzucił żyletkę na drogę i zawislem :wallbash:

"

:polew:

Ale to przynajmniej wygląda, pasuje do całej koncepcji, a nie listwa LED zaczerpnieta z marketu budowlanego po drobnej modyfikacji nie pasująca stylistycznie do starej budy w B5 :gwizdanie:

lepszy strumień iskier z podwozia na przejeździe kolejowym :polew:

no własnie nie pasuje do koncepcji jak koła się chowają w nadkolach :sick3:

Opublikowano

Zdrowy rozsądek + smak :wink4:

Piszę ,że jak nie wygląda albo jest :kwasny: z taśmy na metry to :sick3:

Opublikowano

Zdrowy rozsądek + smak :wink4:

dokładnie choć niektórzy z forum by zjedli jak widza ledy i twierdzą że to bez "smaku"

:przebiegly:

to jest własnie jeden z przkładów agro w B5 montaz takich "odblasków", powinni to dawać w komplecie z laminatem

mniejszym agro jest tarcie brzuchem po ziemi byle był lans :gwizdanie: :cool1:

"

- dlaczego się spóźniłeś?

- jakiś kretyn rzucił żyletkę na drogę i zawislem :wallbash:

"

:polew:

Ale to przynajmniej wygląda, pasuje do całej koncepcji, a nie listwa LED zaczerpnieta z marketu budowlanego po drobnej modyfikacji nie pasująca stylistycznie do starej budy w B5 :gwizdanie:

lepszy strumień iskier z podwozia na przejeździe kolejowym :polew:

no własnie nie pasuje do koncepcji jak koła się chowają w nadkolach :sick3:

na forum prócz glinka nie ma żadnego co by sie tak koła chowały w nadkolach :gwizdanie:

Co tu dalej debatowac 20cm odblask w kratce wyglądał, wyglada i bedzie wyglądał z d*py w nadwoziu B5

Opublikowano

jest na forum?, jest z polski?? a kubuś jeżdzi golfem2 :gwizdanie: to są przykładowe foty które również znajdziesz w galerii

Opublikowano

jest na forum?, jest z polski?? a kubuś jeżdzi golfem2 :gwizdanie: to są przykładowe foty które również znajdziesz w galerii

chodziło mi tylko zeby zaznaczyć z których fotek sie usmiałem do rozpuku. Nie było w żaden sposób uderzone do tego chłopaka co wymieniłem wyżej.

Nie wnikam czy jest z klubu czy PL. Chodzi mi o ogólną tendecję która jest na forum wałkowana "gleba" :polew:

Opublikowano

jest na forum?, jest z polski?? a kubuś jeżdzi golfem2 :gwizdanie: to są przykładowe foty które również znajdziesz w galerii

chodziło mi tylko zeby zaznaczyć z których fotek sie usmiałem do rozpuku. Nie było w żaden sposób uderzone do tego chłopaka co wymieniłem wyżej.

Nie wnikam czy jest z klubu czy PL. Chodzi mi o ogólną tendecję która jest na forum wałkowana "gleba" :polew:

Ale w tym konkretnym przypadku jest to Airride, a to inna bajka :gwizdanie:

Znajdź mi fotke A4ki z dajlajnami w której bedą pasowały do ogólnej koncepcji samochodu :cool1:

Opublikowano

choćby sam wklejałes z ledami od S6 albo te w zderzaku białego sedana

Opublikowano

choćby sam wklejałes z ledami od S6 albo te w zderzaku białego sedana

Dobrze wiesz że myślałem o "odblaskach 20cm" a nie typowych LEDach :decayed:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 13:34_________________________________________________Naprawde wolałbym juztakie lampy założyc, niż ładować te diodki w kratki

photo2jw.jpg

Opublikowano

Mam pytanie jakie wymiary mają halo w poliftach? Chodzi mi o srednice

Opublikowano

O to to... właśnie zależy na kogo się trafi, bo prawo sobie, a życie sobie, ale DUŻO zależy od kontrolującego.

Za każdym razem wsiadając za kółko żyć w niepewności, czy przypadkiem nie będę musiał wracać autobusem bo misiek zabierze mi DR? Może jedni lubią adrenalinę, ale ja nie za bardzo. :hi:

Opublikowano

Jeżeli za to zabierze Ci dowód, to wrócisz samochodem, bo to nie dyskwalifikuje samochodu z ruchu. Włączasz normalne światła i jedziesz dalej :wink4:

Opublikowano

No ale chyba nie o to chodzi by przy pierwszej z brzegu kontroli funkcjonariusz wypisywał pokwitowanie zatrzymania dowodu rejestracyjnego .

Opublikowano

Wiem, że nie o to chodzi, ale jeżeli ktoś nie chce wypalać ksenonów i oszpecać samochodu ledami, to pozostaje moduł. No risk, no fun :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.