Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Światła do jazdy dziennej


QQ

Rekomendowane odpowiedzi

obydwie opcje zrobią festyn i dobrze myślisz

więc zastanawiam się czy nie popsują "wizerunku" auta.

popsuja go na maxa :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podepnę" się pod temat. Postanowiłem zamontować światła dzienne i rodzi się pytanie jakie wybrać tak aby uzyskać najlepszy stosunek ceny do jakości. Po przejrzeniu ofert na alledrogo zainteresowały mnie dwie oferty:

1. http://allegro.pl/osram-swiatla-do-jazdy-dziennej-dzienne-led-drl-rl-i1648511908.html

Zalety: dobra firma (Osram)

Wady: rozmiary

2. http://allegro.pl/2x8led-swiatla-jazdy-dziennej-automat-rl-dzienne-i1648511889.html

Zalety: rozmiary

Wady: nie Osram :)

Które wybrać? Skłaniam się do 1. ale są one znacznie większe więc zastanawiam się czy nie popsują "wizerunku" auta.

no właśnie ,czy każdy z tych zestawów nie zrobi tego na swój sposób :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja furka ,Twój wybór ,ja bym nie założył do swojego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2377608217_1.jpg

To sie nigdy nie będzie ładnie komponować w zderzaku z jednej tylko przyczyny - jest za krótkie, jeśłi ma sie komponować to musi mieć dobre proporcje, noi forme zbliżoną do powierzchni całej kratki a nie tylko kawałka :gwizdanie:

tak wygląda LED S6 widzicie róznice :mysli:

f3ee83444190c61f.jpg

chodzą po 600zł tylko trzeba szukać

A tu kolejny festyn

010720091598.jpg010720091599.jpg

dobrze że nie rzuca sie w oczy na zgaszonym , ale właczony jest raczej dla ozdoby niz jako widoczne światło, tego to juz nawet odblaskiem nie nazwe :decayed:

LED S6 do B6

B6S6LED1.jpg

11517forWebLED.jpg

żeby te półśrodki chociaz miały taką forme

Audi_S6_TFL-1.jpg

to by to jakos wygladało, ale jak sa 20cm to wygladaja z d*py nawiązując do kształtu budy B5 :gwizdanie:

Wiec podsumowując jak ma wyglądać to LED S6 albo dzienne w lampie, a półśrodki klasyfikują sie w chromie na metry :decayed:

Albo dla odważnych :evil:

audi975.jpg

audi1004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu wielu, wielu wątków i opinii o światłach dziennych LED rozsądnym wyborem wydają się Philipsy oraz MyCarr takie jak te http://allegro.pl/show_item.php?item=165978978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie sd-2 kupione przeze mnie felerne to bym takie rozwiązanie polecał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest legalne? Pytam, bo czytałem że klosze lamp muszą mieć oznaczenia DRL lub RL.

muszą niestety :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem. Czyli w zasadzie tak jakby jeździć bez świateł ...

no nie do końca ale ,no właśnie ale :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawcą, ale obawiałbym się o sytuację w razie kolizji/wypadku drogowego czy ubezpieczyciel nie będzie próbował kombinować. Nie wiem, może inni się wypowiedzą.

Swoja drogą, to podobają mi się halogeny ze zdjęcia które zamieścił Kowi87. Chodzi o barwę światła.

2377608217_1.jpg

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawcą, ale obawiałbym się o sytuację w razie kolizji/wypadku drogowego czy ubezpieczyciel nie będzie próbował kombinować. Nie wiem, może inni się wypowiedzą.

Swoja drogą, to podobają mi się halogeny ze zdjęcia które zamieścił Kowi87. Chodzi o barwę światła.

Podejrzewam ,że to HID'y 6k lub 8k :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawcą, ale obawiałbym się o sytuację w razie kolizji/wypadku drogowego czy ubezpieczyciel nie będzie próbował kombinować. Nie wiem, może inni się wypowiedzą.

Swoja drogą, to podobają mi się halogeny ze zdjęcia które zamieścił Kowi87. Chodzi o barwę światła.

Podejrzewam ,że to HID'y 6k lub 8k :gwizdanie:

i nie służą jako swiatła dzienne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest legalne? Pytam, bo czytałem że klosze lamp muszą mieć oznaczenia DRL lub RL.

muszą niestety :disgust:

To tak samo jak z dokładanymi ksenonami bez samopoziomowania i spryskiwaczy. Muszą to mieć, a zobacz ilu bez tego jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest legalne? Pytam, bo czytałem że klosze lamp muszą mieć oznaczenia DRL lub RL.

muszą niestety :disgust:

To tak samo jak z dokładanymi ksenonami bez samopoziomowania i spryskiwaczy. Muszą to mieć, a zobacz ilu bez tego jeździ.

wszystko zalezy na kogo trafisz. Bo jest wiele bliźniaczych ledów i jedne mają oznaczenia RL a inne nie. Jak trafisz na kawał Chu.. to jak mu się nie spodoba to czepi sie byle gówna a jak trafisz na człowieka to przejdzie i nawet nie zapyta czy ma RL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to... właśnie zależy na kogo się trafi, bo prawo sobie, a życie sobie, ale DUŻO zależy od kontrolującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak również od fantazji właściciela samochodu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak również od fantazji właściciela samochodu :gwizdanie:

no to tez prawda :decayed:

Ostatnio w któryms z tych programów z serii drogówka był koles który do wnętrza starych świateł włożył sobie paski diod i uzywał jako dziennych.

Jakieś pozory przyzwoitości trzeba jednak zachowac :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...