Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Światła do jazdy dziennej


QQ

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie ten zestaw to jedna wielka kiszka..

nie miałem czasu wcześniej się za to zabrać ale dzisiaj chwilkę znalazłem i cóż ..

w opakowaniu brak jakich kolwiek uchwytów montażowych.. ,ale to nic..

kształt też daje dużo do życzenia , zakrzywienie tylko pasuje, ale aby upchać element w kratce musiałem wyciąć jedną drabinkę..

i co najważniejsze : wiązka kabli - do akumulatora + i - .. dwie kostki do samych świateł z jednej wypuszczony szary kabe według opisu mam podłączyć go po światło postojowe.. "parking light" przynajmniej ja to rozumie jako światła postojowe..

i teraz ogólna kiszka gdyż światła dzienne ciągle świecą czy zapalę postojowe czy zgaszę..

podam opis jaki widnieje na kartce dodanej do zestawu..

GRAU/GRAY - STANDLICHT + / PARKING LIGHT +

SCHWARZ/BLACK - ZUNDUNG + / IGNITION +

BRAUN/BROWN - MASSE - / GROUND -

wiadomo brązowy do minusa akumulatora. czarny do plusa w akumulatorze "a może po zapłonie"

no i ten szary ?!!

co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignition to zapłon.

Rzeczywiście, żeby to działało jako tako, o trzeba jeszcze nieco pokombinować.

Najlepiej, żeby światła działały samodzielnie, bez pozycyjnych i dodatkowo wyłączały się po właczeniu świateł mijania. Daj jakis skan instrukcji, to może cos się poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naważniejsze punkty..

now you have to connect the included wiring harness .please connect the grey cable with parking light of one headlight. now connect brown with car ground. then connect the black cable with ignition..

i kolejny..

now please check the function of the day running light. by turning on the ignition the DRL schould turn on on full brightness. if the parking light will be turned on as well, the DRL willdim down to position light brightness.

ja rozumie że one maja się ściemniac po prostu.. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRL oznacza że światła są do jazdy dziennej, a nie że same się mają jakoś tam ściemniać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej A6 zamontowałem moduł tylko trochę droższy od tego w tym temacie i wygląda to tak:

19042011251.jpg

19042011252.jpg

w A4 pewnie będzie podobnie.

Ogólnie wygląda to jak w A6 C6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiejski tuning to jest ławka na klapie bagażnika albo LEDy z bazaru.

Jesli coś jest zrobione porządnie, estetycznie i ze smakiem, to nie powinno sie tego nazywać wioską, nawet jesli to światła dzienne, których tez nie jestem zwolennikiem. :kwasny:

To zupełnie nie pasuje do tego samochodu ... nie jest ze smakiem .... dla mnie Wiejski ... dla Ciebie nie koniecznie musi :)

zgadzam się - na moje to zresztą nawet nowe Merole które mają to wstawione koło p-mgielnych wyglądają do doopy

takie mam zdanie, po prostu to wygląda okropnie i już :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie spełnia założona funkcje i o to w tym chodzi.. palników już daremnie nie palę .. jesli chodzi o wygląd to wiadomo ilu ludzi tyle opini.. mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :>

Muszę jeszcze sprawdzić gdzie są w niektórych A6 C5 oznaczenia RL na lampach, żeby na legalu jeździć, bez strachu czy jakiś chcący się wykazać znajomością oznaczeń na reflektorach pan władza się nie czepi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej A6 zamontowałem moduł tylko trochę droższy od tego w tym temacie i wygląda to tak:

czy chodzi może o cos takiego : http://moto.allegro.pl/swiatla-dzienne-modul-skoda-volkswagen-seat-audi-i1562132021.html

Takie dzienne to ja rozumiem, u Kowiego87 wyglądają :kox:

w przeciwieństwie do festyniarskich pasków w zderzaku :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest to tylko ja mam bez Coming/Leaving Home i kupowałem to jeszcze jak było tańsze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było za 99, teraz sam CLH tyle kosztuje :naughty:

A jakie problemy są z SD-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie problemy są z SD-2

no niestety zgodzę się z kolegą, SD-2 też nie polecam :no: ,przekonałem się na własnej skórze ,sfajczył by się samochód, ten modół tak się grzał ,że luty na nim zaczynały być płynne :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego, szczerze powiedziawszy nie dotykałem, ale ten co ja mam ma zamontowany bezpiecznik i gdyby się tak bardzo grzał, to by było czuć, a żadnego niepokojącego zapachu nie wyniuchałem :decayed: Aż z ciekawości będę musiał sprawdzić czy w ogóle się grzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź :!: Ja zdębiałem jak zobaczyłem mój :blink: ,miałem zamontowany przy bezpiecznikach więc dostęp -bajka :wink4:.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 08:19_________________________________________________

Ja do swojej A6 zamontowałem moduł tylko trochę droższy od tego w tym temacie i wygląda to tak:

czy chodzi może o cos takiego : http://moto.allegro.pl/swiatla-dzienne-modul-skoda-volkswagen-seat-audi-i1562132021.html

ktoś użytkujący może się wypowiedzieć jak to działa(czy się przegrzewa-to najbardziej mnie interesuje) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam przy bezpiecznikach, więc sprawdzę. Po jakim czasie od włączenia się grzał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...