Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale koza :polew: :polew: :polew:

:> lece do tyłu bo sam tył wymieniłem :>[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 18:33_________________________________________________skręciłem prawie do połowy ciekawe jak na 17" będzie :mysli:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 19:03_________________________________________________

Montuj jak najszybciej i dawaj relacje jak sie na tym jezdzi bo mam oosbe ktora mysli o gwincie do Q

A i napisz czy nic nie tlucze podczas jazdy bo u mnie niestety ale klopoty mam ;(

a nowy masz gwint?
Opublikowano

tył mam skręcony na jakieś 2/3 i jest ok, dawaj niżej Paput

Opublikowano

a mi się gwinty pokończyły ;(

Opublikowano
  • Autor

tył mam skręcony na jakieś 2/3 i jest ok, dawaj niżej Paput

to jak 17" wpadną :decayed:

panowie wy macie osłony tego gwintu :mysli:

Opublikowano

osłony ? nie kumam

Opublikowano
  • Autor

osłony ? nie kumam

jakieś nakładki chociaż żaby syf nie leciał
Opublikowano

osłony ? nie kumam

jakieś nakładki chociaż żaby syf nie leciał

owiń folia stretch :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

osłony ? nie kumam

jakieś nakładki chociaż żaby syf nie leciał

owiń folia stretch :tongue4:

no włanie szkoda mi tego :decayed:
Opublikowano

Ja nic nie mam, wydaje mi się że na lato niepotrzebne.

Na zimę będę owijał strechem.

Opublikowano
  • Autor

Ja nic nie mam, wydaje mi się że na lato niepotrzebne.

Na zimę będę owijał strechem.

serio? :kox:
Opublikowano

Serio serio :naughty:

Opublikowano
  • Autor

gwint złożyłem wczoraj, masakra :decayed: nie mogłem z garażu wyjechać dlatego że przód za bardzo mam skręcony i 15" i ocierają jeszcze przy skręcie, ale już podniosłem :decayed:

dziwnie się jedzie jakoś tak spręzyście :mysli: może przez to że balon :mysli:

:decayed:

49707448.jpg

15511220.jpg

47637455.jpg

Opublikowano

ze mnie polewkę robią że mam za małe koło.... :bag:

a tak serio to odważnie zszedłeś na tym gwincie - respekt :hi:

Opublikowano
  • Autor

ze mnie polewkę robią że mam za małe koło.... :bag:

a tak serio to odważnie zszedłeś na tym gwincie - respekt :hi:

:> w garażu stygnie 17" w poniedziałek opony i zakładam, przy okazji zawiechy wymieniłem 3 wahacze w końcówki drążków kierowniczych oraz 1 gumę przegubu zewnętrznego którą sam rozwaliłem masakra :wallbash: ale gwint założyłem sam :decayed: tylko jeśli ktoś nie ma czasu to radzę się za to nie brać :cool1:

ja musiałem ze starej zawiechy talerzyki przekładać gdyby nie to to byłoby duzo szybciej

Opublikowano

Dziwnie na takich małych kołach wygląda. ;d Ale rzeczywiście, gleba odważna. Ja to bym z mojej ulicy nie wyjechał na takim. :wallbash:

Opublikowano

tylko jeśli ktoś nie ma czasu to radzę się za to nie brać :cool1:

oj tam, oj tam :decayed: 4-5h i przełożone :naughty:

dobra gleba, można powiedzieć że optymistyczna :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tylko jeśli ktoś nie ma czasu to radzę się za to nie brać :cool1:

oj tam, oj tam :decayed: 4-5h i przełożone :naughty:

dobra gleba, można powiedzieć że optymistyczna :decayed:

przód już podniosłem bo prostej drodze nie szło jechać :decayed: byłem zbyt dużym optymistą :kox:
Opublikowano

jest gleba jest kozak :decayed: jescze ladna fela i bydzie piknie :naughty:

Opublikowano

zdejm osłone bo szkoda :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zdejm osłone bo szkoda :decayed:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.