Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] "Głośniczuś" - własnej roboty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Subwooferek wykonany tylko moimi rączkami :ad:, troche trwało zrobienie całego ale efekt mi się osobiście podoba :dziura: .

Są w nim 2 głośniki JBL 30cm każdy, połączone na 2 ohmy, łącznie maja moc RMS 550W i szczytową 2200W :buhaha: .

Skrzynia zrobiona ze sklejki wodoodpornej 1,8cm (grubość), nóżki zamówione na allegro - jakiś Pan robi je ręcznie :thumbup:

Kolor ciemne drewno pasuje do reszty mebli :) .

glosnik.jpg

glosnik1.jpg postawiłem puszkę po coli (z Tunezji) dla porównania wielkości

glosnik2.jpg

glosnik4.jpg

glosnik3.jpg

Jak gra to wszystko skacze i się trzęsie :boobs::sesese: .

Opublikowano

Nieźle kumpel także zrobił sam skrzynie basowa 1200w do samochodu też robi robote

Opublikowano
  • Autor

Ja robię do domu - w samochodzie mogłoby się nie zmieścić :kox:

Opublikowano

Ładna robota :good:

Opublikowano

liczyłeś objętość obudowy czy na oko brałeś wymiar??

Opublikowano
  • Autor

Wyliczone :thumbup:.

Dane do objętości skrzyni wziąłem ze strony JBL-a.

Opublikowano

Gratki za pomysłowość :good: Opatentuj i sprzedawaj :)

Opublikowano

powiedz mi jak z odsłuchem? jak duże pomieszczenie? i czym to napędzasz?

Opublikowano
  • Autor

odsłuch - hmm przyjemny niski ton dzięki, któremu trzęsie sie wszystko :boobs: - ale to przy użyciu ok 55% wzmacniacza.

Pomieszczenie - pokój do "pracy" ok. 45m2.

Napędzam chwilowo wzmacniaczem starym ale robionym na zamówienie - jego parametry to:

2x 100W (szczytowej) przy 4ohm, więc bardzo słabo.

Planuje albo kupic Behringer-a EP4000, albo zamówić u takiego inżyniera znajomego niech mi zrobi.

Link do Behringer-a: http://www.behringer.com/EN/Products/EP4000.aspx

Opublikowano

Koleś miał podobną skrzynię o ile dobrze pamiętam,to też JBLa na tylnej półce w Multivanie.

Staliśmy na parkingu 20metrów od auta włączona muza i spinało mnie na pawia tak bas walił po żołądku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak będę miał wzmacniacz to nagram jakiś filmik, przy takim pokoju i z takim wzmacniaczem (jak narazie) szafa 2 drzwiowa mi sie przesuwa :kox:

Opublikowano

Jak będę miał wzmacniacz to nagram jakiś filmik, przy takim pokoju i z takim wzmacniaczem (jak narazie) szafa 2 drzwiowa mi sie przesuwa :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie smiej się :( jak przy wzmacniaczu 100W (szczytowej) powiedzmy,że daje rade to boje się co bedzie przy wzmacniaczu ~2200W. Chyba mi się mieszkanie przeniesie do innego bloku :sarcastic:

Opublikowano

A nie lepszy ADS od Behringera? :) :gwizdanie:

Opublikowano

:wink4:

Jaki jest szacunkowy koszt takiej zabawy ?

Może w porównaniu ze sklepowym głośnikiem ?

Jestem frajer w tym temacie, a muszę coś (5.1) skonstruować do pokoju "kinowego" :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:wink4:

Jaki jest szacunkowy koszt takiej zabawy ?

Może w porównaniu ze sklepowym głośnikiem ?

Jestem frajer w tym temacie, a muszę coś (5.1) skonstruować do pokoju "kinowego" :wink4:

Jaki jest szacunkowy koszt takiej zabawy ? - sporo ale nie bądźmy materialistami ;]

W porównaniu ze sklepowym - takiego, i możliwe, że w połowie tak mocnego sklepowego do domu nie znajdziesz.

Powiedz ile masz kasy - to Ci pomoge coś znaleźć (tzn. wzmacniacz + 5.1 głośniki)

Opublikowano

Zależy mi, żeby amplituner miał wejście cyfrowe.

Środki :mysli: Ja wiem.. 2.000 – 3.000 zł //

Opublikowano
  • Autor

Harman Kardon HKTS 16 - ja w salonie mam takie srebrne.

Amplituner Onkyo TX-SR608 - taki srebrny.

Szczerze powiem - Polecam.

Serio sprzęt sprawdza się jakość dźwięku jest doskonała - odradzam wszystkie Philipsy,Sony,LG, Samsungi etc.

Opublikowano

Harman Kardon HKTS 16 - ja w salonie mam takie srebrne.

Amplituner Onkyo TX-SR608 - takie srebrny.

Szczerze powiem - Polecam.

Serio sprzęt sprawdza się jakość dźwięku jest doskonała - odradzam wszystkie Philipsy,Sony,LG, Samsungi etc.

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Polecam się na przyszłość. :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.