Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wyglądają drogi w czasie zimy w Waszym mieście?


majkel20

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalcie się tymi "wspaniałymi" widokami. Ja codziennie odczuwam dyskomfort poruszając się do pracy. Przez takie oto drogi muszę przejeżdzać :confused4: Ulica Oświęcimska w Opolu:

800.600.20110201153246_osw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nic.

O Twoim mieście nie mówią w TV :D sprawdź sobie drogi w Legnicy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Droga wojewódzka nr 718. Odcinek Ołtarzew - Pruszków (Na wysokości Żbikowa)
Najbezpieczniejsza droga ,nikt nie przekracza 20km/h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś koleś nagrał. Enjoy[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 18:45_________________________________________________I nie zapraszam do Lcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w miescie jak i w okolicy jest calkiem ok, doslownie kilka drog jest z kiepska nawierzchnia, a tak to duzo drog jest po remoncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś koleś nagrał. Enjoy[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 18:45_________________________________________________I nie zapraszam do Lcy ;)

:dziura:

O Matko i córko co za droga, jednym słowem masakra !!!

To u mnie ja odcinku 10km nie ma tyle dziur co na tej drodze na odcinku 2m.

Powiem tak, wybory za nami więc po co remontować i ładować kasę, musicie jeszcze poczekać z rok i będziecie mieć gustowna kosteczkę zamiast asfaltu a sam wiesz ile kosztuje położenie kostki :tongue4:

Tak sobie myślę że Legnica powinna być miastem reklamującym dziurę budżetową w naszym kraju co w idealny sposób odzwierciedla.

Ja osobiście składam kondolencje :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pierdu :shocked: ja mam 17" 215/40 i bym se chyba zyly cial :wallbash: tak jak "Grzesiekkbc" napisal...ja tez nie mam na 10km tyle dziur co tam na 2m ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radekk2000

Jechałem wczoraj tą drogą przez Legnicę.To co tam się dzieje,to jest jakaś paranoja.Za takie drogi to więzień :wallbash: :wallbash:Normalnie takiej masakry,to jeszcze nigdy nie widziałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem, że w Bydgoszczy są tragiczne drogi... w sumie główna ulica miasta wyglądała jak ser szwajcarski, ale na szczęście połatali i w najgorszym miejscu położyli nową nawierzchnię :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem? :decayed:

Ale od piątku mają zrywać asfalt :P Cofamy się do czasów, kiedy kostka była w całym mieście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaś jeśli leży śnieg to leży do póki sam nie stopnieje, sypane są drogi jedynie od święta, a głębokie dziury zasypywane co starcza na jakieś 2 dni.

A że w mojej okolicy leży Łódź o której się nikt nie wypowiadał to powiem tak, sonar w samochodzie (bo pod kałużami dziury po kolano :confused4:) i ogólnie baaardzo głębokie dziury. Podobnie należy uważać na wylocie z łodzi w stronę Warszawy. Nieuważny ruch i można stracić koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie idą pieniądze, z których nas okradają w cenach paliwa?

Sqrwsyny pastowane...

P.S.

Chciałem dodać, że ten film jest już trochę stary, bo jak mogliście zauważyć, ograniczenie prędkości było do 30 km/h. Już jest do 10 :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tych filmików uważam, że u mnie nie ma tragedii jednak :) Jedna ulica jest również w tragicznym stanie, ale jest remontowana obecnie i przez zimę nic z nią nie robią, więc można to wybaczyć bo będzie jak nowa niedługo (ja ją omijam szerokim łukiem, bo na sportowym zawieszeniu aż serce się kraja na niej).

Za to tutaj przedstawiam Wam zdjęcia dziury, w którą mój tato wjechał niedawno wieczorem w centrum dużego ukraińskiego miasta wielkości Szczecina- takie dziury i sposób ich oznakowania przez kierowców to norma na wschodzie:

dsc06695j.th.jpg

89144836.th.jpg

O dziwo, jakimś cudem opona była cała, w przeciwieństwie do koła, które było całe powywijane na rantach :no: może to dzięki profilowi opony 65mm na 15 calach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wodzislawiu slaskim znalazlem taka ulice :naughty: co zamiast zasypywac ja lub juz nie mowie zalatac ja to w wielkosc dziur poukladali kostke brukowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...