Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To kto bedzie :tongue4:?[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 16:30_________________________________________________A bedzie ten ziomek z B6 z rogalowym wirusem na 170??

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i po spocie, było jak zwykle świetnie, frekwencja niezła, oby tak dalej :good:

PS. Darek pod nogą trochę ognia ma hehe :evil:

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 20:39_________________________________________________Wrzucam obiecane filmiki z gnojowozami i wywalonymi tłumikami:

Tu pozostawiony tylko ostatni:

Ten to nie ma w ogóle tłumików:

Opublikowano

No ten dzwiek z pierwszego filmiku kozacki :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

No u Ciebie na większym turbo było by chyba jeszcze ciekawiej :kox:

Opublikowano

ciekawe :gwizdanie: jak u mnie będzie słychać w przelocie :tongue4:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 23:03_________________________________________________jak tam koledzy na spocie? frekwencja dopisała? :> ja mam robote w brodnicy i późno wracam ostatnio także sie nie wyrobilem jednak :wallbash: jakis opłatek klubowy jest w planach przed świętami jeszcze?

Opublikowano

petara, rafi_a4, Reniu, manny90, nowekbdg, marcintorun, Newman :good:

Opublikowano

Dokladnie tak jak Reniu napisal:D Czyli nie najgorzej :decayed: NIe bylo mowy o opłatku ale zawsze mozna jakiegos spontana zaliczyc co nie??

Opublikowano

Niech napada więcej białego to zrobimy jazdę figurową w stylu dowolnym :kox:

Opublikowano

Autko odebrane od mechanika ;) Wymieniony wahacz i osłony przegubów. Na śniegu wydaje się, że nie ma już żadnego stukania. Kolejny problem chyba z głowy :D

Opublikowano

Ja dzis prubowalem zrobic znaczek audi na carefurze na glinkach to ochrona mnie pogonilaprzy 3 koleczku

Opublikowano

to dzis wieczorem moge dokonczyc twoje dzieło :kox:

Opublikowano

Znalazłeś już auto czy dalej szukasz? :mysli:

Opublikowano

to jak 22 pod carefourem;] taki spocik;]

Opublikowano

Miejsca tam nie za wiele :gwizdanie: zastanjawiałem się czy do takich zabaw nie byłby lepszy parking przy Auchanie :mysli: Oczywiście w głębi, gdzie nie ma półmetrowych krawężników :naughty:

Opublikowano

dalej szukam wymarzonej audi ... ale chwilowo ważniejsze wydatki mam i bujam sie fordem ;(

pod Auchanem mi bardziej pasuje bo z fordonu jestem :przebiegly:

:hi:

Opublikowano

Ja właśnie doinwestowałem w audiczke i zafundowałem jej nowy akumulator, bo rano to już była bieda konkretna....

Opublikowano

Panowie szybciej z ta odpowiedzią bo mam smaka na piwo , a nie wiem czy moge wypić :gwizdanie:

Opublikowano

ja jestem za ...;p moze galeria pom

Opublikowano

mi tam odpowiada , ale czy bedzie ktos z fordonu :decayed: bo wlasnie konczy 3-ie piwo :kox:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.