Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

kozaki :kox:

Ja dzisiaj wieczorem prawdopodobnie bede na Auchanie sie slizgac wiec ... jak by co :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

dobrze ze zamazales rejestracje :gwizdanie: kto bedzie nastepne filmy wklejal niech tez da podklad muzyczny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newman dziś mnie mijałeś na planu 6-cio letniego ok godziny 16 ;) ja stałem w korku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto bedzie nastepne filmy wklejal niech tez da podklad muzyczny :good:
Czasem warto zostawić pieknie grający silnik :kox:

Panowie ciezka sprawa ze zgraniem z dv na pc jakis programik pls i cos do obrobki

Obrobić mogę, jak nabardziej :good:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 20:42_________________________________________________Spróbuj zrzucić w jak najlepszej jakości Windows Movie Makerem:

Tu masz instalkę działającą pod siódemką:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=D6BA5972-328E-4DF7-8F9D-068FC0F80CFC&displaylang=en

Myślę, że inne programy do obróbki video też mają opcję zgrywania materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowek gdzie ten film chłopie??? to ja tak cie przewiozłem a ty z glową poza oknem mojej besti i tego nie pokazujesz, przecież to będzie najlepsze ujęcie tego spotu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle samochodów w korku to trudno było mnie zauważyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie ogarnąłeś tego filmiku :thumbdown: wszyscy liczyli na ciebie Nowek :( taki sprzęt, na pewno masz za***isty komputer w domu :cool1: dla tych co nie byli jaka frajda by była taki filmik obejrzeć, ja tak się starałem, nawet nie wiesz jak trudno się jeździ w na takiej powierzchni i jeszcze trzeba ręcznym operować, A TY SOBIE NAPISZESZ ŻE WYSTĄPIŁY JAKIEŚ PROBLEMY??? :mysli: Jest tylu klubowiczów w bydgoszczy zwróć się do kogoś starszego może ci pomogą wkleic ten filmik, ty myślisz ze to tak zostawimy, tym bardziej że takim sprzętem to nagrywałeś, byliśmy pod wrażeniem. myślalem że jako najmłodszy w końcu zabłyśniesz, będziesz chodził z aureolą nad głową a tu takie rzeczy :polew: NIE POWINNY DO NAS DOCIERAĆ.

Mósialem mu wjechac troszkę na psycho bo chyba bez tego sie nie obedzie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...