Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ma :quattro: bo wczoraj bylo :kox:

Opublikowano

Do takich zabaw nie ma jak RWD i letnie oponki:D Znam z własnej skóry:P

Opublikowano

dobrze ze zamazales rejestracje :gwizdanie: kto bedzie nastepne filmy wklejal niech tez da podklad muzyczny :good:

Opublikowano

Panowie ciezka sprawa ze zgraniem z dv na pc jakis programik pls i cos do obrobki

Opublikowano

Newman dziś mnie mijałeś na planu 6-cio letniego ok godziny 16 ;) ja stałem w korku :/

Opublikowano
kto bedzie nastepne filmy wklejal niech tez da podklad muzyczny :good:
Czasem warto zostawić pieknie grający silnik :kox:

Panowie ciezka sprawa ze zgraniem z dv na pc jakis programik pls i cos do obrobki

Obrobić mogę, jak nabardziej :good:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 20:42_________________________________________________Spróbuj zrzucić w jak najlepszej jakości Windows Movie Makerem:

Tu masz instalkę działającą pod siódemką:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=D6BA5972-328E-4DF7-8F9D-068FC0F80CFC&displaylang=en

Myślę, że inne programy do obróbki video też mają opcję zgrywania materiału.

Opublikowano

no panowie chwila jeszcze i juz bedzie filmik

Opublikowano

dajesz nowek ;)

Opublikowano

nowek gdzie ten film chłopie??? to ja tak cie przewiozłem a ty z glową poza oknem mojej besti i tego nie pokazujesz, przecież to będzie najlepsze ujęcie tego spotu :cool1:

Opublikowano

związane z %? :kox:

Opublikowano

związane z %? :kox:

hahahah .. dobreeeeee

co to spotkania na Planu to możliwe.. bo jechalem wlasnie do chaty... ale Ciebie nie widzialem... ślepa masa ze mnie.. :wallbash:

Opublikowano

tyle samochodów w korku to trudno było mnie zauważyć ;)

Opublikowano

no takie xenony to od razu widać.

Opublikowano

szkoda że nie ogarnąłeś tego filmiku :thumbdown: wszyscy liczyli na ciebie Nowek :( taki sprzęt, na pewno masz za***isty komputer w domu :cool1: dla tych co nie byli jaka frajda by była taki filmik obejrzeć, ja tak się starałem, nawet nie wiesz jak trudno się jeździ w na takiej powierzchni i jeszcze trzeba ręcznym operować, A TY SOBIE NAPISZESZ ŻE WYSTĄPIŁY JAKIEŚ PROBLEMY??? :mysli: Jest tylu klubowiczów w bydgoszczy zwróć się do kogoś starszego może ci pomogą wkleic ten filmik, ty myślisz ze to tak zostawimy, tym bardziej że takim sprzętem to nagrywałeś, byliśmy pod wrażeniem. myślalem że jako najmłodszy w końcu zabłyśniesz, będziesz chodził z aureolą nad głową a tu takie rzeczy :polew: NIE POWINNY DO NAS DOCIERAĆ.

Mósialem mu wjechac troszkę na psycho bo chyba bez tego sie nie obedzie :tongue4:

Opublikowano

Panowie, dzisiaj co planujecie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.