Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawno nie było nowkowego quizu :D

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmmmm :bicz2: o co biega?

Opublikowano

sam nie wiem ... i od dłuższego czasu sie zastanawiam :polew:

Opublikowano

Quiz polega na tym ze nowek na procentach napisze jakiegos posta którego nikt nie zrozumie i trzeba odgadnac co Nowek miał na mysli :polew:

Opublikowano

Prześledźcie wątek wstecz. Nowek swego czasu o różnych, dziwnych porach pisał różne, dziwne rzeczy :P Później reszta główkuje nad tym o co Nowkowi chodziło ;) EDIT: Petara był pierwszy :P

BTW! Właśnie kupiłem lampki zespolone Depo, do tego jeszcze światła do jazdy dziennej Hella :D Identyczne jak ma Dropsone ;)

Opublikowano

noo to zapowiada sie grube rezanko :kox: ...

Opublikowano
:polew: spokojnie panowie pije na spoko panuje nad soba :embarrassed:
Opublikowano

noo to zapowiada sie grube rezanko :kox: ...

Zobaczymy kiedy znajdę czas na rezanko, jakiś czas pewnie wszystko w domu poleży. No i czy w ogóle ogarnę to wszystko pod względem elektryki, bo z tym dla mnie największy problem będzie...

EDIT: Nowek. Zdrówko! Ja też piję. Jakoś mi nauka bez browara nie wchodzi :P

Opublikowano
No i czy w ogóle ogarnę to wszystko pod względem elektryki, bo z tym dla mnie największy problem będzie...

W tej kwestii u mnie zadziałał Dropsone :notworthy:

Opublikowano

Dużo jest z tą elektryką roboty? Wtyczki piny itp...?

Opublikowano

Może pół godziny mu to zajęło? :gwizdanie:

Opublikowano

Żaróweczki, silniczki, piny, wtyczki, coś jeszcze potrzeba? Dropsone'owi pól godziny, czyli zwykłemu śmiertelnikowi półtorej ^^ Zobaczymy.

Wielki ukłon w stronę Dropsone'a - mogę liczyć na pomoc jakby co? :D

Opublikowano

jak bedziesz mial wszystko skompletowane to zrobimy tak jak u Renia, podjedziesz na spot na starych lampach, podepne ci nowe kostki, a w domu na spokojnie polutujesz sobie wszystko, zaizolujesz i zalozysz nowe lampy... a teraz masz lampy valeo? bedziesz musial robic cala instalacje pod lampy do jazdy dziennej od nowa...

Opublikowano

dropson to cie wypiz*zi przy - 20 :polew:

Opublikowano

Myślę, że z tym całym rezaniem trzeba będzie się wstrzymać do czasu aż się trochę ociepli, tak to ciul nie robota. Błotniczki trzeba wyciąć, zabezpieczyć, uzbrojenie lampek to dość precyzyjna i niełatwa sprawa, więc lepiej mieć dobre czucie w palcach :naughty:

Opublikowano

Witam również :hi: Nieźle mnie wczoraj rozbawiłeś dzwoniąc z pytaniem o której spot :>

Opublikowano

czołem panowie :hi: co to może być??jak odpalam ako ładnie kręci a kontrolka oleju mruga i "pika".za którymś razem zabuja go ale od razu gaśnie...help potrzebuję na jutro autko

Opublikowano

dropson to cie wypiz*zi przy - 20 :polew:

a kto chce to teraz podlanczac? teraz to nie ma opcji nic robic przy aucie na dworze, nie napisalem ze na nastepnym spocie tylko na jakims, oczywiscie jak bedzi cieplo :cool1:

Opublikowano

czołem panowie :hi: co to może być??jak odpalam ako ładnie kręci a kontrolka oleju mruga i "pika".za którymś razem zabuja go ale od razu gaśnie...help potrzebuję na jutro autko

Mówią żeby wstawić gdzieś do garażu i ogrzać bo prawdopodobnie coś zamarzło:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t108049.0.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.