Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie raz będziesz je jeszcze dokręcał ;) Daj foto niuni z nowymi oczami :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Foto później postaram się zrobić, teraz mikroekonomię męczę ;)

Opublikowano

Normalnie nie wierzę że nie cyknąłeś fotki od razu :decayed: No nic, poczekamy.

Opublikowano

Spieszyłem się, odbierałem mamę z fordonu, jeszcze chciałem jechac do MZK wyregulować, ale jak zajechałem to gościu powiedział, że oni tylko przeglądy robią ;/ Dzisiaj muszę gdzieś podjechać...

Opublikowano

Jaki modzik planujesz? Świecący? :naughty:

Nie nie...Cos bardziej na wygode nie pochwale sie teraz

Opublikowano

Spieszyłem się, odbierałem mamę z fordonu, jeszcze chciałem jechac do MZK wyregulować, ale jak zajechałem to gościu powiedział, że oni tylko przeglądy robią ;/ Dzisiaj muszę gdzieś podjechać...

jak chce ci sie czekac manny do wtorku ... to ja ci moge to wyregulować :hi: :hi:

Opublikowano

Chętnie skorzystam ;)

Opublikowano

Spieszyłem się, odbierałem mamę z fordonu, jeszcze chciałem jechac do MZK wyregulować, ale jak zajechałem to gościu powiedział, że oni tylko przeglądy robią ;/ Dzisiaj muszę gdzieś podjechać...

jak chce ci sie czekac manny do wtorku ... to ja ci moge to wyregulować :hi: :hi:

wrazie jak by ci lampy swiecily na krzyz / \ to trzeba sie troche nakrecic regulacja zeby przestawic soczewke i swiecila na wprost | | tak bylo u mnie i juz sie spotkalem z paroma przypadkami na forum, ja u siebie myslalem ze ma rozwalona ta regulacje, a tam tzreba bylo dluzej krecic

Opublikowano

damy rade :decayed:

Opublikowano

WITAM!! sorry ze w tym watku ale ... :notworthy:

pomozcie...gdzie w BYDGOSZCZY zamontuja mi urwana dokladke zderzak przedniego ale tak zeby to bylo wykonane jakbyc powinno :>

Opublikowano

Nie lepiej wstrzymać się aż śnieg stopnieje choć trochę? Zamontujesz i za jakiś czas znowu odpadnie...

Opublikowano

C :decayed:

Opublikowano

Bierz DEPO i nie kombinuj

Opublikowano

dokladnie ... zespolone lampki to chyba najbardziej sluszny mod dla samochodów przedliftowych , bardzo go odmładzają

:hi:

Opublikowano

Bierz Depo. Sprawdzone i droższe tylko o 20zł...

Opublikowano

:hi:

problemem nie był filtr paliwa tylko pompa którą trzeba uszczelnić,musze szklanki wymienić,przeguby no i rozrząd.w poniedziałek daje autko do mechanika

Opublikowano

:hi:

problemem nie był filtr paliwa tylko pompa którą trzeba uszczelnić,musze szklanki wymienić,przeguby no i rozrząd.w poniedziałek daje autko do mechanika

Moje pytanie grzechu,dlaczego szklanki musisz wymienić i kto ci to powiedzial.??

Opublikowano

chodzi o to że słychać jak "grają" i trzeba je naprawić(w moim myśleniu wymienić)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.