Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

faktycznie Majkiego auto również.. przeglądałem tylko oferty z Bydgoszczy więc zauważyłem samochód Rafiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też zawisłem :wallbash: Na szczęśćie mało groźnie, bo po kwadransie udalo mi się wydostać.

W razie czego jestem chętny na jutro, ale konkretnie dam znać jak dojdę ze sobą do ładu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nadal pozostanie :a4fan:?

mysle ze tak ale chodzi mi po glowie bmw 530 e39 2001/02 po lifcie-moj kumpel bedzie chcial ja sprzedac na wiosne :mysli:

mniej wiecej taka tylko ze w recznej skrzyni :evil:

http://otomoto.pl/bmw-530-bmw-e-39-3-0-d-1-wlascici-full-C11186726.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW tylko ładnie wygląda z zewnątrz ... środek mi się nie podoba no i napęd na tył. No i osobiście uważam, że BMW zaraz po Audi to najpiękniejsze fury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stalo sie :kwasny:

urwalem dzis w tych pierd.... zaspach dokladke zderzaka przedniego :(

jutro czek mnie pol dnia lezenia w sniegu zeby cos z nia jeszcze zrobic :(:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze tak ale chodzi mi po glowie bmw 530 e39 2001/02 po lifcie-moj kumpel bedzie chcial ja sprzedac na wiosne :mysli:

mniej wiecej taka tylko ze w recznej skrzyni :evil:

http://otomoto.pl/bmw-530-bmw-e-39-3-0-d-1-wlascici-full-C11186726.html

To też mój typ :hi:

Silnik uważany za najlepszą jednostkę napędową BMW, skrzynia ręczna do tego silnika to również najlepszy wybór, bo automat jest tak skomplikowany, że w razie zonka tylko i wyłącznie serwis będzie w stanie się do niej dotknąć (czyt. wymienić na nową) a zważywszy na ogromny moment silnika skrzynia musi wiele znieść.

Niestety na zadbanego polifta trzeba liczyć 40k+ co mnie osobiście przerasta :sorry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzechu!!! dlaczego diesel w takiej limuzynie??? ja bylem z kumplem oglądać taką u waszego ziomka z BKB który ma ksywę CYGAN, ale bmka ta 7 którą ma e38 2.8 okazała się LETKO zajechana :polew:

a ja osobiście pozostałbym jak już przy tej e39 3.0, uważam ze jest ona z tym silniekim optymalnym rozwiązaniem, oczywiscie reczna skrzynia, a swoją audi :gwizdanie: no mam wystawioną na sprzedaż ale nic dalej nie mówię... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

grzechu!!! dlaczego diesel w takiej limuzynie??? ja bylem z kumplem oglądać taką u waszego ziomka z BKB który ma ksywę CYGAN, ale bmka ta 7 którą ma e38 2.8 okazała się LETKO zajechana :polew:

a ja osobiście pozostałbym jak już przy tej e39 3.0, uważam ze jest ona z tym silniekim optymalnym rozwiązaniem, oczywiscie reczna skrzynia, a swoją audi :gwizdanie: no mam wystawioną na sprzedaż ale nic dalej nie mówię... :cool1:

dlatego http://bmw.resmoto.com/opisy/7series/e38/bmw_740d_prez.php :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nie chcialbym zmieniac na cos innego niz audi :good: i pewnie zostanę ale zobaczymy czas pokaże, a wracając do bmw to jak bym taką dostał z 3 litrowym silnikiem bezynowym o ktorym reniu pisał to już konkret zadowolony chyba bym był

b8037cb2f5765f27med.jpg[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 11:05_________________________________________________

grzechu!!! dlaczego diesel w takiej limuzynie??? ja bylem z kumplem oglądać taką u waszego ziomka z BKB który ma ksywę CYGAN, ale bmka ta 7 którą ma e38 2.8 okazała się LETKO zajechana :polew:

a ja osobiście pozostałbym jak już przy tej e39 3.0, uważam ze jest ona z tym silniekim optymalnym rozwiązaniem, oczywiscie reczna skrzynia, a swoją audi :gwizdanie: no mam wystawioną na sprzedaż ale nic dalej nie mówię... :cool1:

dlatego http://bmw.resmoto.com/opisy/7series/e38/bmw_740d_prez.php :cool1:

jak kto woli, ja tam osobiscie nie mam nic do diesla ale poprostu do niektorych aut nie pasuje diesel, pomimo ze taka pojemnosc i taka moc, i z calym szacunkiem ale takie są realia ze jest to w badaniach udowodnione i monitorowalem tę sprawe zeby nie chlapnąć gafy jakiejś ale silnik diesla pomimo rozwijającej sie zaawansowanie technologi i w ogole nigdy w histori motoryzacji i w przyszlosci nie dorównał i nie dorówna benzynie, tak jest pisane we wszystkich fachowych pismach i w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...