Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten dział foto trzeba zrobic . mysle ze reniu ogarnie to raz... dwa... :wink4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sorka ze najechalem tak ale mnie zaraz nosi na takie akcje.. :gwizdanie:

Opublikowano

napewno u kogoś jest... spokojnie sie znajdzie :wink4:

Opublikowano

a tak z innej beczki - wie ktos czy mozna zmienic nick na naszym forum??

Opublikowano

trzeba gadac z Hugo . prezesem klubu

Opublikowano

Rafi wyjoles majkiemu kluczyk ze stacyjki ze zostal czy mu sie nei chcialo?? :polew:

Opublikowano

chyba niemożna..

Opublikowano

RpqqS.jpg

Rpvq9.jpg

RpxVi.jpg

RpCUA.jpg

RpHTS.jpg

RpMT9.jpg

RpPni.jpg

RpRSr.jpg

RpWRJ.jpg

RpZlS.jpg

Rq3l9.jpg

[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 21:12_________________________________________________piersze foto :>

Opublikowano

mogles założyć temat ze zdjeciami :gwizdanie:

Opublikowano

Nicka można zmienić, uderz do Hugo (prezes) albo do lukaszr (admin)

Nowek... bardzo byłbym ostrożny z oskarżeniami, nie wiadomo kiedy Manemu tel wyleciał. Może któryś z "tancerzy" znalazł? Nie wiadomo.

Ja bym raczej obstawał przy tym że wypadł podczas przeciążeń podłużnych jak i poprzecznych w B6Q. Jak tam nie ma to raczej trzeba spisać na straty.

Osobny temat ze zdjęciami zrobię, spokojnie.

Tutaj obiecane foto :hi:

spot20100221001.jpg

spot20100221002.jpg

spot20100221003.jpg

spot20100221004.jpg

spot20100221005.jpg

spot20100221006.jpg

spot20100221007.jpg

spot20100221008.jpg

spot20100221009.jpg

spot20100221010.jpg

spot20100221011.jpg

Opublikowano

Super foty :naughty: czekam za działem z niecierpliwością :kox:

[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 21:28_________________________________________________GRazny dziekujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie

Opublikowano

Tym razem ja jestem błogosławiony na tych zdjęciach ;)

A odnośnie telefonu, to jestem pewien ze nikt go specjalnie nie "pożyczył". Jeśli mi wypadł, to tylko w samochodzie. Generalnie w D. mam telefon bo to stara nokia 3510i, kasy na koncie nie miałem, jedyne czego szkoda to kontaktów. Bo numer i tak zmieniam, kilka dni temu przeszedłem do orange i czekam na kuriera z nowym telefonem i kartą. Jak się znajdzie to fajnie, jak nie to nic straconego. Na pewno nie ma co nikogo oskarżać, złodziei u nas nie ma!

Opublikowano

foty spoko reniu

nowek nie grzej sie chłopie i poczekaj aż wszyscy sprawdzą samochody a szczególnie nowy kolega z b6, wiem tylko ze gra w piłkę w pruszczu koło bydgoszczy[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 21:41_________________________________________________

Tym razem ja jestem błogosławiony na tych zdjęciach ;)

A odnośnie telefonu, to jestem pewien ze nikt go specjalnie nie "pożyczył". Jeśli mi wypadł, to tylko w samochodzie. Generalnie w D. mam telefon bo to stara nokia 3510i, kasy na koncie nie miałem, jedyne czego szkoda to kontaktów. Bo numer i tak zmieniam, kilka dni temu przeszedłem do orange i czekam na kuriera z nowym telefonem i kartą. Jak się znajdzie to fajnie, jak nie to nic straconego. Na pewno nie ma co nikogo oskarżać, złodziei u nas nie ma!

no właśnie manny, światełko nadziei nad toba jest na zdjeciu także wszystko dobrze sie zakończy

Opublikowano

dzięki za fotki :)

Opublikowano

ja tez potwierdzam, spocik jak najbardziej udany :)

Co do telefonu to czy siedziałeś u mnie w samochodzie bo nie chce mi sie schodzic do piwnicy :decayed:

Opublikowano

ja tez potwierdzam, spocik jak najbardziej udany :)

Co do telefonu to czy siedziałeś u mnie w samochodzie bo nie chce mi sie schodzic do piwnicy :decayed:

U ciebie też nie siedziałem ;)
Opublikowano

fotki super... dziękuję za spota... było wyjątkowo miło...

telefon jutro zerknę ale szczerze gdyby mi coś dzwoniło w aucie to bym wyłączył i tyle... może się znajdzie u kolegi z B6Q

fajne macie grono...pozazdrościć frekwencji i towarzystwa.

pozdrawiam

Opublikowano

zapraszamy ponownie :good:

Opublikowano

No lipa z tym telefonem...Ale jak na moje to po primo nikt raczej yakich rzeczy nie robi wsrod nas a jesli nawet by sie cos takiego zdarzyło to raczej nie wartoby ryzykowac reputacji wsrod klubowiczów dla starej poczciwej 3510i :polew: A tak całkiem powaznie to napewno sie znajdzie...A pamieasz chociaz czy baterie miales naładowana w takim stopniu ze sama by nie padła??

Opublikowano

Manny widzialem że foty mojej niuni robiłeś....wbij na forum ,niech no zobacze nowe buciki jak się prezentują

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.