Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Nicka można zmienić, uderz do Hugo (prezes) albo do lukaszr (admin)

Nowek... bardzo byłbym ostrożny z oskarżeniami, nie wiadomo kiedy Manemu tel wyleciał. Może któryś z "tancerzy" znalazł? Nie wiadomo.

Ja bym raczej obstawał przy tym że wypadł podczas przeciążeń podłużnych jak i poprzecznych w B6Q. Jak tam nie ma to raczej trzeba spisać na straty.

Osobny temat ze zdjęciami zrobię, spokojnie.

Tutaj obiecane foto :hi:

spot20100221001.jpg

spot20100221002.jpg

spot20100221003.jpg

spot20100221004.jpg

spot20100221005.jpg

spot20100221006.jpg

spot20100221007.jpg

spot20100221008.jpg

spot20100221009.jpg

spot20100221010.jpg

spot20100221011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super foty :naughty: czekam za działem z niecierpliwością :kox:

[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 21:28_________________________________________________GRazny dziekujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem ja jestem błogosławiony na tych zdjęciach ;)

A odnośnie telefonu, to jestem pewien ze nikt go specjalnie nie "pożyczył". Jeśli mi wypadł, to tylko w samochodzie. Generalnie w D. mam telefon bo to stara nokia 3510i, kasy na koncie nie miałem, jedyne czego szkoda to kontaktów. Bo numer i tak zmieniam, kilka dni temu przeszedłem do orange i czekam na kuriera z nowym telefonem i kartą. Jak się znajdzie to fajnie, jak nie to nic straconego. Na pewno nie ma co nikogo oskarżać, złodziei u nas nie ma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty spoko reniu

nowek nie grzej sie chłopie i poczekaj aż wszyscy sprawdzą samochody a szczególnie nowy kolega z b6, wiem tylko ze gra w piłkę w pruszczu koło bydgoszczy[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 21:41_________________________________________________

Tym razem ja jestem błogosławiony na tych zdjęciach ;)

A odnośnie telefonu, to jestem pewien ze nikt go specjalnie nie "pożyczył". Jeśli mi wypadł, to tylko w samochodzie. Generalnie w D. mam telefon bo to stara nokia 3510i, kasy na koncie nie miałem, jedyne czego szkoda to kontaktów. Bo numer i tak zmieniam, kilka dni temu przeszedłem do orange i czekam na kuriera z nowym telefonem i kartą. Jak się znajdzie to fajnie, jak nie to nic straconego. Na pewno nie ma co nikogo oskarżać, złodziei u nas nie ma!

no właśnie manny, światełko nadziei nad toba jest na zdjeciu także wszystko dobrze sie zakończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez potwierdzam, spocik jak najbardziej udany :)

Co do telefonu to czy siedziałeś u mnie w samochodzie bo nie chce mi sie schodzic do piwnicy :decayed:

U ciebie też nie siedziałem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki super... dziękuję za spota... było wyjątkowo miło...

telefon jutro zerknę ale szczerze gdyby mi coś dzwoniło w aucie to bym wyłączył i tyle... może się znajdzie u kolegi z B6Q

fajne macie grono...pozazdrościć frekwencji i towarzystwa.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lipa z tym telefonem...Ale jak na moje to po primo nikt raczej yakich rzeczy nie robi wsrod nas a jesli nawet by sie cos takiego zdarzyło to raczej nie wartoby ryzykowac reputacji wsrod klubowiczów dla starej poczciwej 3510i :polew: A tak całkiem powaznie to napewno sie znajdzie...A pamieasz chociaz czy baterie miales naładowana w takim stopniu ze sama by nie padła??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...