Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Kierownik... a Ty nie powinieneś tam w opisie zmienić że szukasz QUATTRO???

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

No włąsnie , nie moge się zdecydować , bo biorąc Quattro odrazu musze sie liczyc z wiekszymi kosztami ekspolatacji , ale za to wiekszą frajdą z jazdy . Natomiast biorąc standardowe FWD cieszyłbym sie tanim uzytkowaniem, ale zero frajdy ;(

Kurcze , a najgorsze jest to ze jestem szarym uczniem któremu został jeszcze rok nauki, nie mam duzych predyspozycji do pracy bo mam szkołe dwuzmianową i czesto siedze do 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, masz ten plus że masz obcykane forum, nasłuchałeś się masy opini o obu napędach, ba! nawet miałeś możliwość przejechać się. Ja osobiście nie znam posiadacza Audi który by chciał zamienić AWD na FWD :naughty: Wybór nie powinien stanowić problemu :cool1:

Jeśli moim następnym autem będzie Audi to będę szukał tylko z Quattro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszie sie tylko zorientować , czym poza mostem , wałem i zawieszeniem różni sie czymś jeszcze od zwyklego FWD , Jako uczeń pieniedzmi raczej nieszastam , a też chciałbym doinwestować a autko, bo jeżeli zdecyduje sie na 1.8 Turbo Quattro to nici z polifta , a lampy zespolone i xenon to muss :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ma ktoś pod ręką linka do sklepu internetowego gdzie podawało się numer części i wypluwało cenę? :)

Nie spamiętałem adresu a chcę coś sprawdzić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wybrzydzać, jak auto nie było składane z kilku przystanków to można brać, idealnych nie ma ;)

Kilka drobnych zmian i auto będzie jak laleczka... spryski są więc dorezasz polifty i wpakujesz sobie upragniony xenon :evil:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 17:28_________________________________________________

Dzięki, właśnie zamówiłem pewien rarytasik :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kutwa ... pokazałem mamie ten samochód , powiedziała że wszystko ładnie pięknie , ale nie ma teraz kasy , bo wymyślili sobie jakies teraz "wydatki" :wallbash: kurde normalnie jestem taki zły że aż szkoda mówić :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sorry: nie łam się, nie ten, to znajdzie się inny, na pewno lepszy :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wybrzydzać, jak auto nie było składane z kilku przystanków to można brać, idealnych nie ma ;)

Kilka drobnych zmian i auto będzie jak laleczka... spryski są więc dorezasz polifty i wpakujesz sobie upragniony xenon :evil:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 17:28_________________________________________________

Dzięki, właśnie zamówiłem pewien rarytasik :evil:

co to bedzie za rarytasik ?? zdradzisz :evil:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 19:56_________________________________________________kto ma jakis kontakt do majki77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to bedzie za rarytasik ?? zdradzisz :evil:
Nie :tongue4: powiem tylko, że to gadżecik do wnętrza, żadka sprawa :cool1:

Kontakt do Majkiego poszedł na priva :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...