Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki chłopaki za życzonka :> Cóż wujek Majki nie odbierał a bylem go odwiedzić w Toruniu :chytry: Niestety na trzeźwo dziś bez konkursów.Pogoda fatalna mgła widoczność 2 m prędkość miejscami 30 na godz. No ale 170 tez dało rade w paru miejscach.I pozdrowienia dla panów misiaczków z zielonej fabii.Eskorta aż do końca Torunia hehe :hi:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Witam

I jak tam ? Samochody umyte ? :wink4:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 09:15_________________________________________________Blondi namierzona dzis rano na wyjeździe z parkingu Carfour Fordon ... Kiwnąłem ale chyba nie widziała :naughty:

Opublikowano

No nie widzialam niestety :kwasny::hi:

Opublikowano
Kiwnąłem ale chyba nie widziała :naughty:

Będziesz jechał audi to sama będzie kiwać ;):hi: :>

Opublikowano

Kierowniku a tak w ogole to gdzie to sie lazi zamiast do szkoly? ojj nieladnie;)

Opublikowano

na 13:30 dzis mam :decayed:

Opublikowano

Aaa no chyba, ze tak. Takiemu to dobrze heheh

Opublikowano

no ale kto to widział w piatek do 18:30 w szkole siedzieć :wallbash:

Moja mama widząc twoje audi , coraz bardziej przekonuje sie do tej marki :wink4: czyli wszystko idzie w dobra strone :>

Opublikowano

no ale kto to widział w piatek do 18:30 w szkole siedzieć :wallbash:

Ty chyba w maturalnej klasie jestes, czy sie myle? Jesli tak to duzo Ci nie zostalo.

Moja mama idzie na prawko :polew: ciekawe co ona bedzie chciala kupic :mysli:

Opublikowano

jeszcze rok do matury, to sa uroki dwu zmianowej szkoly , dobrze ze nocek nie dają :wink4:

Opublikowano

No to jak? Robimy coś w niedzielę czy odkładamy na kolejny tydzień? Przypominam, że tym razem gości nas Toruń City :cool1:

Opublikowano

mi tam pasuje wszystko :tongue4:

Opublikowano

mi ani w tą ani następną niedziele nie pasuje :wallbash:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 11:11_________________________________________________Manny dzięki za fote!! :notworthy:

Opublikowano

ja w niedziele jestem w bydzi wiec jakby co moge sie przykulac :P

Opublikowano

Bardziej ufać wskazaniom klimatronika czy zegarów jeśli chodzi o termostat? Zauważyłem większe spalanie, silnik dość długo się rozgrzewa. Problem jest taki, że zegary pokazują 85-90*C, a klimatronik, kanał 51 pokazuje max 73...

Opublikowano

o ile pamietam to na kanale 49 jest chyba temp silnika. tez sprawdzałem jak miałem walnięty termostat

Opublikowano

POGODA LADNA TO PRZEKULAJMY SIE W TYM TYGODNIU DO T-O-R-U-N-I-A !!!! :evil:

Opublikowano

"49 Licznik błędów sygnału prędkościomierza (prędkość pojazdu) ", tam mam "0".

Opublikowano

Ja bylem dzis w nocy w toruniu i mnie nie ugoscili:( :confused4:

Opublikowano

to jak bedzie cos w tym Tygodniu w TORUNIU czy za tydzien ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.