Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to sprzedawaj i mam nadzieje ze B8 bedzie nastepne :kox:

no przeciez ze nie B7 :D Poza tym bede chyba zwracac wieksza uwage na :quattro:

Bedziesz musiał obowiązkowo mnie wtedy przewieść :kox:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 17:35_________________________________________________

Dopisany: 01 Marzec 2010, 15:11[/size]_________________________________________________bym zapomnial....Kierownik WIELKIE DZIĘKI,jak narazie kontrolka ABS się nie zapaliła :notworthy:

a ABS działa ci w tym kole ?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ohhh ta polerka to masakra...2 dzien roboty i efektu brak...

Opublikowano

ohhh ta polerka to masakra...2 dzien roboty i efektu brak...

użyj szczotki drucianej :polew:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 18:16_________________________________________________wybiera się ktoś do niemiec na zlocik??

http://www.audi-sport-club-kronach.de/[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 18:26_________________________________________________a tu coś na poprawe humoru w tą pogode

[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 19:21_________________________________________________arab
Opublikowano

ohhh ta polerka to masakra...2 dzien roboty i efektu brak...

Coś mi się wydaje że zabieracie się do tego nie od tej strony :mysli:

Opublikowano

No panoćki ja już jestem po kilku warstwach transparentu na lampach :kox: Ale Reniu nie robie jednak tak ciemnych...Będą poprostu takie...wydaje mi się ze ze smakiem :kox:

Opublikowano

Spoko, ocenimy :>

Opublikowano

Własnie położyłem 1-szą warstwe bezbarwnego :gwizdanie: Jeszcze kilka i mysle ze powinno być :good: Przynajmniej lepiej niż było :embarrassed:

Opublikowano

ohhh ta polerka to masakra...2 dzien roboty i efektu brak...

Coś mi się wydaje że zabieracie się do tego nie od tej strony :mysli:

pewnie ręcznie chłopaki jadą...

Opublikowano

Grzesiu ręcznie to oni jadą ale wieczorem przed monitorem przy wtórze odglosów z youjizz.com :polew:

Opublikowano

Grzesiu ręcznie to oni jadą ale wieczorem przed monitorem przy wtórze odglosów z youjizz.com :polew:

no to powinni mieć takie muły że polerka godzinkę by zajęła... :>

Opublikowano

Chopoki coś zle napewno ogarniają :gwizdanie:

Opublikowano

Dałem im manuala step-by-step plus fotki z postępu prac. Musi się udać :cool1:

Opublikowano

Udało sie:P efekt jest 1.szczotka druciana (nie uzywac szlifieki i tarczy do szlifowania) bo potem porazka sie robi papier scierny wodny i pasta i cyka;d blyska tylko zje... szlifierka za mocno no i widac;/

Opublikowano

Można używać szlifierki ale TRZEBA TO ROBIĆ Z CZUCIEM :ad::naughty: Jest nieoceniona przyglębokich wżerach :cool1:

Fajno że się w końcu udało :good: dawaj jakieś foty :guma:

Opublikowano

No własnie :) daj jakieś zdjecia, rano je sobie obczaje :decayed:

A teraz dobranoc wszystkim

:hi:

Opublikowano

wżery w jednym miejscu takie ze aż dziurka na wylot aż w koncu pękło i kawałeczek odpadł :polew: foty jutro dzis ciemno i juz nie bylo widac na foto;p

Opublikowano

Reniu,mogę poprosić tez tego manualna na majla.

Może się pobawię z moimi 9`16.

Opublikowano

Sto lat Reniu :ON::banan3::witch: Najleprzego stary forumczyku :tongue4:

Opublikowano

To chyba raczej to Ci się przyda:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t80939.0.html

Jak dalej chcesz info co do polerowania rurek, to daj znać.

* * *

nowekbdg... dzięki :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.