Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzieki chopoki , jak by co to tam jeszcze do niedzieli troche czasu zostało to ustalimy jeszcze szczegóły

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Również obstaje przy zdaniu Filipa...Zmien mechanika...Chodzi Ci o pompe wtryskową czy pompke paliwa w zbiorniku?Bo z tego co wiem AFN takowej nie posiada...A chociażby regeneracja pompy wtryskowej to są konkretne koszta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martwi mnie pogoda :thumbdown:[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 21:12_________________________________________________tak przy okazji niedawno strzeliłem fotkę całkiem przypadkowo

a39318232c5dd611med.jpg[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 21:14_________________________________________________no i w niedzielę nie zapowiada się szałowo, tym bardziej że w toruniu raczej pod chmurka miałoby być :naughty: jestem dobrej myśli i trzymam kciuki za dobrą pogodę i wy tez trzymajcie :cool1:

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newman, Pawła? ;) a tu wszyscy już śpią... no nic, dobrej nocy Wam życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Jak tam ?

http://allegro.pl/item921739720_pompa_paliwa_audi_a4_1_9_2_5_tdi.html dokladnie cos takiego :shocked: nawet nie wiem czy takie cos mam...hehe nie znam sie

No to dziękuj bogu że to ta pompka a nie główna ... :decayed: bo wtedy by kasy a kasy pękło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główna czyli wtryskowa? Miałem ostatnio wątpliwą przyjemność musieć dać do naprawy/ uszczelnienia. Naprawa w serwisie 1000PLN :bicz2: u magika :notworthy: połowa tej ceny.

Chyba widziałem nowego paździocha Pawła :cool1: Granatowy Avant? :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie go widziałem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, z daleka widziałem ale w "jego rewirach".

Nowek... daj sobie ten obrazek z podpisu jako avatar (po lewej) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

o pierdołach piszecie :evil: a tu nawet nie wiadomo jak ,skąd i o której ruszamy do Torunia....a wyjazd zbliża się wielkimi krokami :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 13:21_________________________________________________ogarnąć mi się :bicz:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 13:22_________________________________________________czekam na propozycje starszyzny :naughty: ja świerzak się nie wychylam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nikt nie pisze to bez zmian, 18 w Toruniu, wiec 17 z hakiem w Strzyżawie :hi:

Jeśli znowu będzie krzyk i płacz, to może być w Bydgoszczy i wtedy również 18 pod Tesco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

4don team ruszamy spod lidla??o 16.45??[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 13:29_________________________________________________ja znając życie jeszcze na myjnie podjade koło car-man-a przed wyjazdem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie wiem czy jadę... ale jeśli pojadę to pojawię się dopiero w Strzyżawie ;) jutro albo w sobotę rano będę wiedział na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na ostatnim spocie ktoś proponował mi pomoc w usunięciu serwisu z kompa. Mam nadzieje że obietnica zostanie dotrzymana :good:

Ps. Gdzie w Toruniu się spotykamy?? możliwe że zjawie się wcześniej w Toruniu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...