Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i git! Robimy liste:

PIOTR I PAWEŁ, TORUŃ, NIEDZIELA 7.03 GODZ 17:00

1.manny90 (16:15 Strzyżawa)

2. ArturB6

3. Kierownik (jak bedzie miejsce u kogos)

[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 18:48_________________________________________________jaki tu spokój ... Nananana ... nic sie nie dzieje ... nananana ... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no widze ze chyba do torunia pojedzie skromna ekipa :evil: nie ladnie panowie nie ladnie :evil:

Opublikowano

Artur zaproszenie poszlo na NK :decayed:

Opublikowano

w niedzielę odpadam niezależnie od miejsca :/

Opublikowano

1.manny90 (16:15 Strzyżawa)

2. ArturB6

3. Kierownik (jak bedzie miejsce u kogos)

4. d3b4 :good:

Opublikowano

4. d3b4 :good:

o prosze , jednak skorzystałeś z zaproszenia na spota ? i dobrze :kox:

Opublikowano

4. d3b4 :good:

o prosze , jednak skorzystałeś z zaproszenia na spota ? i dobrze :kox:

trzeba wreszcie sie pojawic :decayed:
Opublikowano

PIOTR I PAWEŁ, TORUŃ, NIEDZIELA 7.03 GODZ 17:00

1. manny90 (16:15 Strzyżawa)

2. ArturB6

3. Kierownik (jak bedzie miejsce u kogos)

4. d3b4

5. Reniu

:hi:

Opublikowano

tez bym podjechał z chęcia ale po 18 jestem wolny dopiero :confused4:

Opublikowano
  • Autor

PIOTR I PAWEŁ, TORUŃ, NIEDZIELA 7.03 GODZ 17:00

1. manny90 (16:15 Strzyżawa)

2. ArturB6

3. Kierownik (jak bedzie miejsce u kogos)

4. d3b4

5. Reniu

6. Felipe

7. ...

Opublikowano

PIOTR I PAWEŁ, TORUŃ, NIEDZIELA 7.03 GODZ 17:00

1. manny90 (16:15 Strzyżawa)

2. ArturB6

3. Kierownik (jak bedzie miejsce u kogos) - ty gościu ze mną jedziesz :good:

4. d3b4

5. Reniu

6. Felipe

7. Grzechu4don

8. ...

Opublikowano

PIOTR I PAWEŁ, TORUŃ, NIEDZIELA 7.03 GODZ 17:00

1. manny90 (16:15 Strzyżawa)

2. ArturB6

3. Kierownik (jak bedzie miejsce u kogos) - ty gościu ze mną jedziesz

4. d3b4

5. Reniu

6. Felipe

7. Grzechu4don

8. Petara

9. ...

Opublikowano

wiem że Rafi jeszcze będzie

Opublikowano

PIOTR I PAWEŁ, TORUŃ, NIEDZIELA 7.03 GODZ 17:00

1. manny90 (16:15 Strzyżawa)

2. ArturB6

3. Kierownik (jak bedzie miejsce u kogos) - ty gościu ze mną jedziesz

4. d3b4

5. Reniu

6. Felipe

7. Grzechu4don

8. Petara

9. Nowek (jak dokoncze gadzet) ;p

10. ...

Opublikowano

A co modzisz ? :naughty:

Opublikowano

PIOTR I PAWEŁ, TORUŃ, NIEDZIELA 7.03 GODZ 17:00

1. manny90 (16:15 Strzyżawa)

2. ArturB6

3. Kierownik (jak bedzie miejsce u kogos) - ty gościu ze mną jedziesz

4. d3b4

5. Reniu

6. Felipe

7. Grzechu4don

8. Petara

9. karolusss (90%) z tego co wiem bo hbd wspominal zanim podupadl na zdrowiu przed chwila to tez sie pojawi :D

10. ...

Opublikowano

Na zdrowiu? Czy na %? :P

Opublikowano

Ostra ekipa sie szykuje :gwizdanie:

Opublikowano

Będzie :kox: tym bardziej, że zostaję w Toronto na imprezie ;)

Opublikowano

Ostra ekipa sie szykuje :gwizdanie:

tylko żeby pogoda nie była ostra :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.