Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No grupowe zawsze taniej :kox:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zanim ja uzbieram ten 1,1 k to minie z rok albo i dłużej :D Panowie, może jesteście zainteresowani jeansami? mam na sprzedaż Wranglery (100 zł) i Levi's'y (120 zł) - różne rozmiary, a towar w 100% prawdziwy :)

Opublikowano

JAKA kolekcja tych wranglerow i rozmiary - podaj cos na pw

Opublikowano

Towar z wyjebki :polew:??

rano widziałem 2 gości na gaciach na przystanku :polew:
Opublikowano

petara a jak ze spalaniem, po takim chipie ?? :evil:

Opublikowano

z żadnej wyjebki :P z Niemiec ;)

Opublikowano

Moje spadło o ok 0.5-1l Ale moze to zasługa nowych wtrysków...[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 17:55_________________________________________________Podaj szczegóły to moze sie ktoś skusi...

Opublikowano

jeansy męskie, różne modele, rozmiary od W31 L30 do W44 L(?), cena wydaje mi się atrakcyjna... jakby ktoś był zainteresowany to kontakt PW albo gg 8649038

Opublikowano

szkoda jak bedziesz mial 28/32 to daj znac jak bede przy kasie to sie skusze :)

Opublikowano

szkoda jak bedziesz mial 28/32 to daj znac jak bede przy kasie to sie skusze :)

Durek to ktos nowy?? bo nie znalazlem zeby sie przedstawial :evil:

Opublikowano

świerzak świerzak :evil:

Opublikowano

ściągam...zobaczymy :naughty:

Opublikowano

Jędrzej zapodaj ten temat o Jensach w odpowiednim dziale ... napewno nie zagnie w gąszczu spamu , a przyznam ze sam nawet byl bym moze chetny :decayed:

Opublikowano

ściągam...zobaczymy :naughty:

przecie oglądałem :polew: fajny fajny

"Red Line" tez dobry...tylko autka z najwyższej półki[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 18:50_________________________________________________a pamięta ktoś stary film Spielberga "pojedynek na szosie"??

Opublikowano

szkoda jak będziesz mial 28/32 to daj znac jak bede przy kasie to sie skusze :)

Durek to ktos nowy?? bo nie znalazlem zeby sie przedstawial :evil:

bo na forum juz trochę jestem na razie biernie :)

:bry:

jak doczyszczę auto po zimie w wrzucę fotki i może sie pojawię na jakimś spocie (tylko niestety w weekendy pracuje wiec rzadko będę :P )

Opublikowano

widzę że nie macie pojęcia o tym że właśnie była grupówka do Rogalottiego :naughty: zamknięta lista z dniem 1 marca... trzeba czekać na następną...

900zł za standardowy chip bez wymiany gratów... cena jak za tego mistrza kosmicznie mała...

z mojego AVF standardowo się wypluwa 165-170KM i 370-395nM PŁASKIEGO momentu... i słowo płaskiego jest tu najważniejsze bo przez to autko jeździ zupełnie inaczej... polecam choć mi chyba nie starczy kasy...

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_chip_grupowy_w_mazowieckim_u_slynnego_mistrza_rogala-t116598.0.html

Opublikowano

GRazny tylko to $ potrzeba ;) zanim ja uzbieram to minie rok jak nie lepiej... u mnie najpierw będzie stylistyka.. później dopiero chip :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.