Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:good: A gdzie reszta? :mysli:

Macie jakieś pomysły odnośnie niedzielnej miejscówki na spota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

reniu , mysle ze narazie nie ma co rozpoczynać tematu jeszcze o spocie :wink4: poruszy sie go pod koniec tygodnia :cool1:

Grzesiu my na jutro wstepnie ustawieni jestesmy ? :naughty: później jeszcze sie dogada szczegóły :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reniu , mysle ze narazie nie ma co rozpoczynać tematu jeszcze o spocie :wink4: poruszy sie go pod koniec tygodnia :cool1:

Pod koniec tygodnia to będziemy umawiali się konkretnie, teraz tylko dabatujemy ;)

myślęcinek??(przy ładnej pogodzie)

Myślę czy nie zostawić Myslęcinka na bardziej zieloną porę roku, teraz w lesie szaro i nie ładnie ;)

Generalnie chodzi mi o miejsce przy pętli tramwajowej, jest tam długi parking po obu stronach ulicy więc powinniśmy się zmieścić nawet spora ekipą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tak mi kiedyś przez myśl przeszedł pałac w Ostromecku lub tzw Papen Wald (teren pod drugiej stornie mostu fordonskiego) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostromecko fajne, ale nie ma miejsca dla aut. Czasem własnego auta nie ma gdzie postawić a gdzie cała spotowa banda ;)

Papen Wald (teren pod drugiej stornie mostu fordonskiego)

A co to? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadwiślański Park Krajobrazowy ... Mój Ś.P dziadek mówił tak na ten las , aby przedrzezniac niemców czy jakos tak , wolnego tłumacznienia nie znam :wink4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 21:55_________________________________________________a co do ostromecka , troche sie tam pozmienialo, na terenie tego pałacu jakiś parking tam zboku rezali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musielibysmy chyba się ustawić wokół cetralnego zieleńca przed pałacem :naughty: w kółeczko... byłby kox :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No włąsnie zapomniałem że mamy swojego człowieka w tamtych okolicach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorkiem to już chyba nie, no ale koledzy... tam jest ładnie jak jest zielono przecież :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Wieczorkiem to już chyba nie, no ale koledzy... tam jest ładnie jak jest zielono przecież :chytry:

Toruń powinien byc zadowolony...zaoszczędzą sporo kilometrów :naughty: ja jestem jak najbardziej za :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce tak na prawdę nie istotne, wszędzie mogę podjechać :evil: Ma być fajnie :dance:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 08:43_________________________________________________Skoro już jesteśmy w tym temacie to puszczę listę chętnych na spocik :cool1: konkretne miejsce ustalimy w tygodniu :naughty:

Spot niedziela 21.03.2010 Bydgoszcz

1. Reniu

2. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Co słychać?

Miejsce tak na prawdę nie istotne, wszędzie mogę podjechać :evil: Ma być fajnie :dance:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 08:43_________________________________________________Skoro już jesteśmy w tym temacie to puszczę listę chętnych na spocik :cool1: konkretne miejsce ustalimy w tygodniu :naughty:

Spot niedziela 21.03.2010 Bydgoszcz

1. Reniu

2. manny90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUUUUOOOONECZKO wreszcie się pokazauuuuooo :pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...