Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spot niedziela 21.03.2010 Bydgoszcz

1. Reniu

2. Manny

3. Grzechu4don

4. ...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spot niedziela 21.03.2010 Bydgoszcz

1. Reniu

2. Manny

3. Grzechu4don

4. ArturB6

5. ...

Opublikowano

Koledzy co myślicie o czymś takim?

http://allegro.pl/item935450859_katalizator_zamiennik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html

Mam do zmiany plecionke i chcę wywalić kata, więc miałbym dwie sprawy od razu załatwione. Warto brać czy to jakiś szinkiel?

Opublikowano

Taka zwykłą, ujechaną z trzepaka? :mysli::wink4: Nie chce takiej popeliny a plecionkę i tak muszę wymienić (wzmocniona ok 120PLN).

Opublikowano

Plecionka wzmocniona? Za wyciętego kata fachman odliczał coś od ceny?

Opublikowano

Plecionka wzmocniona? Za wyciętego kata fachman odliczał coś od ceny?

a nawet nie mam pojecia co to za plecionka :mysli: 100 wziol za robocizne a katalizator woze nadal w bagazniku, gdzies pchnac musze go na zlomie :gwizdanie:
Opublikowano

Ok. Chyba juz wszystko wiem :gwizdanie:

Planujesz pojawić sie na spocie w Bydzi w niedzielę?

Opublikowano

Ok. Chyba juz wszystko wiem :gwizdanie:

Planujesz pojawić sie na spocie w Bydzi w niedzielę?

mam zamiar byc :wink4: do konca tygodnia bede wiedzial
Opublikowano

W takim razie dopisze Cię warunkowo ;)

Spot niedziela 21.03.2010 Bydgoszcz

1. Reniu

2. Manny

3. Grzechu4don

4. ArturB6

5. d3b4 (?)

6. ...

Opublikowano

Spot niedziela 21.03.2010 Bydgoszcz

1. Reniu

2. Manny

3. Grzechu4don

4. ArturB6

5. d3b4 (?)

6. Tomek4don :hi:

7.......

Dopisujemy się panowie dalej :a4fan:

Opublikowano

Kierownik :notworthy: myjnia zaliczona :kox: sesja zdjęciowa w lesie zrobiona :kox:

Opublikowano

A foty to gdzie? :bicz3:

Opublikowano

Ja tam duzo nie pomogłem :tongue4: , żabka jest w świetnym stanie . No to dalej wrzucaj zdjecia :decayed:

Opublikowano

322218c1e8d306d9med.jpg

615f6ac17a1f6324med.jpg

2f0eda805da643b5med.jpg

to tylko niektóre :decayed:

Opublikowano

Nice :cool1::good:

Opublikowano

zaraz może jade na kolejną :naughty: jedzie ktoś??[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 15:56_________________________________________________co wy na to żebym napisy goodyear na oponach zrobił na biało :mysli: na moje fajnie sportowo będzie wyglądać :przebiegly:

Opublikowano

Grzesiu jak na moje lipa z tymi napisami...Ale to tylko moje zdanie a Twoje auto :wink4: A co do OStromecka to REniu rzeczywiscie ma racje...W tym okresie jaki mamy to tam jest totalna lipa...Szaro buro i wogole...

Opublikowano
co wy na to żebym napisy goodyear na oponach zrobił na biało :mysli: na moje fajnie sportowo będzie wyglądać :przebiegly:
To nie oldschoolowy muscle car z V8 na pokładzie ;) Zdecydowanie odradzam :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.