Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koszulka

1.Nowek 2szt

2. jedrekx

3. Kierownik 2szt

4. ArturB6 - 2szt

5. Grzechu

6. Siucek - 2 szt.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poszła myśl aby zrobić indywidualne koszulki z herbem "Kujaw i Pomorza" aby bylo tylko dla naszej grupy :decayed: Noo wiesz ... takie zajebiaszcze :)

Nie wiem jak Wy, ale ja w żaden sposób nie identyfikuję się w województwem :tongue4: Znaczki Audi, A4 spoko ale po co mi na koszulce jakaś tarcza? ;)

najszybsi niech jadą z tyłu :P

Ja wybieram się z całą rodzinką wiec bankowo nie będę pociskał :gwizdanie:

Tak, nie róbmy zamieszania z dublowaniem gadżetów.

Opublikowano

Poszła myśl aby zrobić indywidualne koszulki z herbem "Kujaw i Pomorza" aby bylo tylko dla naszej grupy :decayed: Noo wiesz ... takie zajebiaszcze :)

Nie wiem jak Wy, ale ja w żaden sposób nie identyfikuję się w województwem :tongue4: Znaczki Audi, A4 spoko ale po co mi na koszulce jakaś tarcza? ;)

Myślę że szczegóły o koszulce dogadamy na spocie , to bedzie chyba najlepsze rozwiazanie :tongue4:

Opublikowano

wygląda fajnie , jak dokładka z b8 , ale niestety to jest Laminat . Jeden krawężnik lub przychaczenie o próg zwalniający i dokładka pójdzie w pi*du

Z takimi rzeczami trzeba jak z jajkiem :tongue4:

Opublikowano

Ja bym pomyślał lepiej o grubych listwach bocznych S4, fajnie poszerzają auto:

http://img1.aukcjoner.pl/gallery/001742896/4_f.jpg

http://img1.aukcjoner.pl/gallery/001742896/3_f.jpg

Spociki robimy co dwa tygodnie a z racji tego, że w nastęnym tygodniu już święta, wiec pewnie dopiero spotkamy się 10.04.

Opublikowano

Mam nadzieje ze w okresie letnim spoty będą co tydzień ? :decayed:

Opublikowano

Ja jestem za ale ostatnio jak wyskoczyłem z propozycją spotkania w nastęny tydzień po spocie w Bydgoszczy to był ogromny krzyk zza wielkiej rzeki, że inne były ustalenia :naughty::polew:

Także teraz nie wyhylam się aczkolwiek jestem chętny nawet na jakiegoś spontana ;)

Opublikowano

chciałem pier sobie przedni zderzak odpicować a te listwy są w planach na 100% :decayed:

Opublikowano

no i d*pa, relingów nie okleję - folglass powiedział, że mogą się tego podjąć ale to zbytnio nie jest opłacalne... ok 250-300 zł, a za 400 są nowe relingi... ehhh.. pora szukać czarnych relingów :/

Opublikowano

Nowek myślę, że niestety nie pasują:P

Opublikowano

Chłopaki jaka żarówka tylna (mijania) do B6 sedan??.

Opublikowano

ja wymieniałem żarówki u Konara bo nie miałem dojścia do tylnej lampy to zapłaciłem 24 zł za 2 żarówki (wymiana za free)

Opublikowano

Coś mi się wydaje że w weekend odwiedzę Konara (niech ma!!!) Dzięki Jędruś za info.

Opublikowano

wyjmij zarowke i kup na dowolnej stacji benzynowej

Opublikowano

tylko z tego co wiem (tak mi kolega kiedyś wspominał) dojście do tylnej lampy w B6 jest bardzo trudne... nie wiem czy to prawda, ale u mnie niestety tak jest, że bez jakiegoś tam klucza nie zdejmiesz lampy (a lampę trzeba wyjąć żeby zmienić żarówkę) :kwasny:

Opublikowano

hmm chciałbym zobacz ten klosz :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.