Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

25 KWIECIEŃ 13:00 WYJAZD Z BYDGOSZCZY NA SPOT DO POZNANIA Jak tam lista chętnych:

1.Tomek4don

2........

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Tomek myślę że za wcześnie jeszcze puszczać liste :mysli:

Opublikowano

na Poznan ja sie tez pisze :gwizdanie:

Opublikowano

25 KWIECIEŃ 13:00 WYJAZD Z BYDGOSZCZY NA SPOT DO POZNANIA

1.Tomek4don

2. ArturB6

3. Reniu

4. ....

Opublikowano

25 KWIECIEŃ 13:00 WYJAZD Z BYDGOSZCZY NA SPOT DO POZNANIA

1.Tomek4don

2. ArturB6

3. Reniu

4. jedrekx (50%)

5. ...

Opublikowano

:bry:

28 MARCA, NIEDZIELA,SPOT W TORUNIU DZIŚ, JEST KTOŚ CHĘTNY :cool1: GODZ GDZIEŚ W GRANICACH 17-18

POZDRAWIAM[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 08:03_________________________________________________25 KWIECIEŃ 13:00 WYJAZD Z BYDGOSZCZY NA SPOT DO POZNANIA

1.Tomek4don

2. ArturB6

3. Reniu

4. jedrekx (50%)

5. majki

6.

Opublikowano

:bry:

28 MARCA, NIEDZIELA,SPOT W TORUNIU DZIŚ, JEST KTOŚ CHĘTNY :cool1: GODZ GDZIEŚ W GRANICACH 17-18

POZDRAWIAM[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 08:03_________________________________________________25 KWIECIEŃ 13:00 WYJAZD Z BYDGOSZCZY NA SPOT DO POZNANIA

1.Tomek4don

2. ArturB6

3. Reniu

4. jedrekx (50%)

5. majki

6 Kierownik (75%) wg mnie i tak za wcześnie puszczać liste ...

7.

Opublikowano

25 KWIECIEŃ 13:00 WYJAZD Z BYDGOSZCZY NA SPOT DO POZNANIA

1.Tomek4don

2. ArturB6

3. Reniu

4. jedrekx (50%)

5. majki

6. Kierownik (75%)

7. Siucek [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 09:44_________________________________________________Jeśli chodzi o spot dzisiejszy to niestety nie mogę ( sprawy osobiste)

Opublikowano

:bry:

28 MARCA, NIEDZIELA,SPOT W TORUNIU DZIŚ, JEST KTOŚ CHĘTNY :cool1: GODZ GDZIEŚ W GRANICACH 17-18

POZDRAWIAM[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 08:03_________________________________________________25 KWIECIEŃ 13:00 WYJAZD Z BYDGOSZCZY NA SPOT DO POZNANIA

1.Tomek4don

2. ArturB6

3. Reniu

4. jedrekx (50%)

5. majki

6 Kierownik (75%) wg mnie i tak za wcześnie puszczać liste ...

7.

widzę że za bardzo to sie nikt nie rwie na spota dziś :thumbdown:

szkoda

majki ma dobra pamięć :gwizdanie:

pozdrowionka

Opublikowano

:bry:

28 MARCA, NIEDZIELA,SPOT W TORUNIU DZIŚ, JEST KTOŚ CHĘTNY :cool1: GODZ GDZIEŚ W GRANICACH 17-18

POZDRAWIAM[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 08:03_________________________________________________25 KWIECIEŃ 13:00 WYJAZD Z BYDGOSZCZY NA SPOT DO POZNANIA

1.Tomek4don

2. ArturB6

3. Reniu

4. jedrekx (50%)

5. majki

6 Kierownik (75%) wg mnie i tak za wcześnie puszczać liste ...

7.Manny

8.

Dzisiaj ewidentnie odpadam, choróbsko mnie zmogło...

Opublikowano

Siemasz Majki no jak nikt się niegarnie na dzisiaj :gwizdanie: Ja jak najbardziej chętny :hi: Nawet na 17 w Toruniu (Piotr i Paweł) ktoś jeszcze chętny odwiedzić Prezesa Majkiego?? 16:30 Moglibyśmy się spotkać na stacji

1. Tomek4don :a4fan:

2......

Majki jak co sam wpadne :hi::a4fan:

Opublikowano

Grzechu coś wspominał, że może podjedzie

Opublikowano

Siemasz Majki no jak nikt się niegarnie na dzisiaj :gwizdanie: Ja jak najbardziej chętny :hi: Nawet na 17 w Toruniu (Piotr i Paweł) ktoś jeszcze chętny odwiedzić Prezesa Majkiego?? 16:30 Moglibyśmy się spotkać na stacji

1. Tomek4don :a4fan:

2......

Majki jak co sam wpadne :hi::a4fan:

Tomek, szacun :good:

jakby co to masz nr do mnie :cool1:

Opublikowano

Ja mogę tez jechać tomek razem jedziemy>>?

Opublikowano

ja moge rowerem :polew:

Opublikowano

witam was, ja jako swierzak chcialbym sie dopisac na spocik w trn. nigdy nie bylem jeszcze , ale widze ze za duzo chetnych to nie ma,

Opublikowano

Jak pisałem wcześniej dzisiaj się nie wyrobię, także miłego spota koledzy :hi:

PS. niech ktoś cyknie jakieś foty przy okazji :gwizdanie:

Opublikowano

zabrac cie rafi?

będę wdzięczny :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.