Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje by tutaj również wklejać foty a w nowym wątku po prostu będzie wszystko zebrane :good:

popieram :good: ale majkibedzie znowu krzyczal :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

póki co Reniu odwala kawał dobrej roboty z galerią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co Reniu odwala kawał dobrej roboty z galerią :)

THX. na razie wszystkie foty poleciały do jednego posta, napisałem do admina niech mi je porozbija na osobne posty. Zobaczymy co on na to, bo na wrzucenie czeka u mnie jeszcze 18 spotów :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie.... ale faktycznie z 1 poście wszystko to ciężko oglądać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje by tutaj również wklejać foty a w nowym wątku po prostu będzie wszystko zebrane :good:

popieram :good: ale majkibedzie znowu krzyczal :evil:

porządek ma być i dyscyplina, to podstawa wychowania :cool1:

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

grzechu dobrze ze zjechałeś

a miałem inne wyjście :cool1: leciałeś jak przecinak :)[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 07:30_________________________________________________

porządek ma być i dyscyplina, to podstawa wychowania :cool1:

pozdrówka

skoro ma być porządek to popraw date (z 29 na 28) wczorajszego spotu w galerii :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem nowy wątek w którym będziemy wstawiać fotki ze spotów,żeby nie zabierać miejsca na forum,oczywiście jakieś pojedyncze egzemplarze jak najbardziej są mile widziane na forum.[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 18:28_________________________________________________fotki pojawia się dziś w tym wątku ale o późniejszej porze ponieważ coś mi wypadło i muszę wyjść

I ŻEBY MI TAM NIC NIE BAZGROLIĆ,BO NOGI Z d*py POWYRYWAM :evil:

POZDRO...

Pełen szacun za pomysł :notworthy: w końcu będą zdjątka poukładane bo jak chce się komuś pochwalić jaką mamy ekipę to pół dnia zajmowało mi odnalezienie jakiś fotek. Jak tylko będę na najbliższym spocie to biore cały mój sprzęt i też będę cykał foty, kręcił filmy populistyczno-naukowe :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna krążył pomysł z takim wątkiem, tak jak przewidywalem, pojawiły się problemy natury organizacyjno-technicznej ale pracujemy z adminem nad ich rozwiązaniem.

Plus dla Majka, dla zmobilizowanie mnie do powrzucania fotek i zajęcia się sprawą ;):naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie z 18-tu :cool1: Jak pisałem wcześniej walczę z Łukaszem by jakoś lepiej to ogarnąć niż wszystkie foty w jednym poście, bo późniejsze przeglądanie będzie koszmarem. Dajcie mi trochę czasu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie propozycja.Ze względu na małe porządki ma ktoś jakieś zbędne dla siebie rzeczy a nie zbędne dla młodych nie wiem książki ciuchy zabawki??Święta się zbliżają może byśmy odwiedzili dom dziecka czy coś większa grupka się wybrać powozić dzieciaków zrobić małe paczki ze słodyczami czy coś itp? kto za ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić zrzutkę i kupić to co jest im najbardziej potrzebne. Jestem za :good:

Zbieranie starych zabawek to nie do końca chyba dobry pomysł :mysli:

* * *

Z innej beczki... Zakładam nowe tematy ze zdjęciami do galerii.

To są tematy pomocniczne, proszę nie wypowiadać się w nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie propozycja.Ze względu na małe porządki ma ktoś jakieś zbędne dla siebie rzeczy a nie zbędne dla młodych nie wiem książki ciuchy zabawki??Święta się zbliżają może byśmy odwiedzili dom dziecka czy coś większa grupka się wybrać powozić dzieciaków zrobić małe paczki ze słodyczami czy coś itp? kto za ??

Super pomysł tylko sądzę że może być trochę za późno. Chcąc uratować sytuację trzeba się spotkać w trybie pilnym bo pisanie na forum o jakiejś organizacji może się przeciągać. Ja jestem dostępny zawsze ok 20. Jak co to uzgodnij coś szybkiego ( kaska, jaki dom dziecka kiedy??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...