Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i dobrze :naughty::wink4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale go ścignę, bo mi powiedział, że może zabudowę oddać za piwko :P

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: oj panowie panowie daliscie sie zlapac
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: oj panowie panowie daliscie sie zlapac

dobrze że po fakcie wszedłem na forum bo też bym się dał złapać :polew:
Opublikowano

Dałeś nowek czadu :D

Opublikowano

Nowek juz nie zyjesz :polew:

Opublikowano

Dopiero zauważyłem że reniu masz moda w tym dziale :wink4:

W końcu ktoś ogarnie ten burdel :decayed:

Opublikowano

Koledzy, robiłem update softu w telefonie i nie wszystkie kontakty mi się ostały :decayed:

W związku z tym proszę o przesłanie do mnie PM lub SMS ze swoimi (lub innych forumowiczów) numerami telefonów. THX :hi:

Opublikowano

Pozdrowienia z Dusznik Zdroju! :P

Opublikowano

Siemka!Pomysł z domem dziecka jak najbardziej git:) Popieram akcje...Nowek powiedz mi jakie masz et felgi bo tez sie zastanawiam na 245 do tyłu tylko nie wiem czy mi nie bedzie podcierać...

Opublikowano

Witam!

Właściwie jeszcze nic dokładnie nie ustalone ;) Planowo wypada w ten weekend, ale z racji świąt spotkamy się pewnie w następny ;)

Opublikowano

:hi: ho ho ho Witamy kolejna Kobiete :cool1: :cool1:

sledz forum na biezaco a na bank sie dowiesz kiedy jest jakis spocik

Opublikowano

:bry:

czy ja dobrze widzę? A3? no to nie będę jedyny :tongue4:

a teraz patrzcie kur*a co mam za oknem w górach :/

zdjcie0212p.jpg

i jak tu się nie wkurzyć? dobrze, że mój ojciec ma zimowe opony bo niektórzy nasi znajomi na letnich są :wallbash:

Opublikowano

Karolina, witamy na forum :hi:

Spocik będzie w następnym tygodniu po świętach, jak dobrze liczę, tym razem wypada w Bydgoszczy. Jak będzie fajna pogoda to znajdziemy jakieś ciekawe miejsce i przestaniemy gnieździć się pod Tesco :evil:

jedrekx... zdjątko bardzo ładne, ale warunki na drogach na pewno ciężkie :decayed:

Opublikowano

jeszcze nie wyjechaliśmy poza ośrodek, ale zapewne ciężkie warunki będą :/ na szczęście ojciec ma :quattro:

Opublikowano

Cześć Karolcia!! :cool1: Witamy w klubie :naughty:

Moi drodzy widzę że temat odwiedzin domu dziecka ucichł. Jak spotkamy się po świętach to na spokojnie porozmawiamy na temat odwiedzin maluchów oraz spotu w Wielkopolsce.

Opublikowano

Witam nowa koleżanke!

Zapraszamy na kolejny spocik..

jedrekx uważaj tam przy driftach ;)

Opublikowano

Ponawiam prośbę :)

Koledzy, robiłem update softu w telefonie i nie wszystkie kontakty mi się ostały :decayed:

W związku z tym proszę o przesłanie do mnie PM lub SMS ze swoimi (lub innych forumowiczów) numerami telefonów. THX :hi:

Opublikowano

:hi:

Reniu PW poszlo :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.