Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Artur.. te fele co Reniu zrobil VT sa cool.. widzialem audike b6 jakiegos klubowicza na podobnych felach w sobieszewie na zlocie

tak to wygladalo :

PICT0146.JPG

ten tez byl fajny

PICT0132.JPG[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 00:32_________________________________________________

z rantem byloby o wieleeeeee lepiej :gwizdanie:

ker_A48E_rear34_quadvalance2Z.jpg

dla mnie tyl przesadzony i to baaaardzo... a fele tez takie se..

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Artur bierz takie :D

Opublikowano

tez mi sie podobaja...ale ja troche jak "baba" (sorry dziewczyny :evil:) nie moge sie zdecydowac czy chce 17 czy 18 :wallbash:

Opublikowano

W B6 17" to minimalna wielkość aby auto jakoś wyglądało, 18" wydaje się być optymalne jeśli chodzi o wygląd. Wiadomo, że na większe koło trzeba bardziej uważać, gumy są sporo droższe, no i trochę większa deska się robi. Coś za coś... jak laska chce wyglądać to wbija się w niewygodne szpile... ale prezencja jest :naughty:

Opublikowano

Artur przede mną też raczej będzie ten wybór jak auto kupie ... ale raczej wezmę 18" ... nie mamy wcale takich dupiastych dróg jak w innych miastach polski :decayed:

Opublikowano

Moim zdaniem 17 styknie. Nie mam jakiegoś parcia na jak największe fele...

Opublikowano

w budzie b6 jest wiekszy blotnik , dlatego np 16" wyglada z daleka jak kołpak

Opublikowano

mi tam 18 nie przeszkadzają wręcz przeciwnie lepiej się prowadzi :>

Opublikowano
Moim zdaniem 17 styknie. Nie mam jakiegoś parcia na jak największe fele...

Dokładnie... 17" w B5 jest optymalnie, tak jak w B6 18". Taka buda.

mi tam 18 nie przeszkadzają wręcz przeciwnie lepiej się prowadzi :>

Nowek... w porównaniu do 15 na wysokim profilu na pewno :polew: Przy okazji... nie masz teraz lęku wysokości? :naughty:

***

Ogólnie jestem zdania że nie ma co przesadzać z wielkością koła. Na forum najczęściej można spotkać opinię, im większe koło, tym lepiej. Bullshit, musi to jeszcze jakoś współgrać z bryła auta, bo w innym wypadku będzie wyglądać na syndrom czarnucha :decayed:

big_wheels.jpg

Opublikowano

Jeśli miałbym zmieniać mój felunek to tylko na 17" Audi Sport :)

Opublikowano

oklepane :tongue4:

Opublikowano

A tam. Moim zdaniem najlepszy felunek do B5.

Opublikowano

oklepane :tongue4:

Zobaczymy jakie zagoszczą u Ciebie cwaniaczku :naughty:

Opublikowano

mi się żadne audi-cowskie felgi nie podobają :tongue4: ewentualnie od r8 :cool1: [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 15:13_________________________________________________Nowek profil zmień na mniejszy :evil:

Opublikowano

Widzę ze tu ostra dyskusja sie toczy. 18 to imho max na nasze drogi ale na mobile de widziałem b6 na 20 i wyglądał godnie . Tak w ogole to pozdro z Kościerzyny. Troche tu audiczek pomyka

Opublikowano

Łi łyl si :naughty::cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.