Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie lepiej autko wymienić..na np Audi A4 :cool1:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a chcesz kupic :tongue4: ? 1700 zl kładziesz i jest twoje :kox:

Opublikowano

ok biore.przerobie na lewarek bo nie mam :polew:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 19:46_________________________________________________tak kolega z łodzi pożegnał zimówki

Opublikowano

ehh jak by ta esa byla V8 to bym sie zamienił za moj obecny :naughty:

Opublikowano

chooopoki przyszedł czas an wymianę tarcz i klocków w związku z tym ze otrzymałem pęknięta tarcze muszę ponowić zakup co polecacie i czy jest możliwość wrzucenia nieco większych tarcz bo na tych 18 odrazu klocków się wybyłem.Oczekuje na pomoc...

Opublikowano

jak byś chciał zmieniać tarcze i klocki na wieksze czeka cie dosc sporo roboty , no i niestety kosztownej

wymiana jarzm , zacisków no i elementy wymienne (tarcze,klocki)

Opublikowano

Jest manual ze swapa hamulców...

Opublikowano

a jeżeli zwykle to jakie?;d linki pls jutro muszę zrobić furkę bo do norwegi śmigam

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t91632.0.html

tylko na nich zapomnij o 15" na zime ;) nie zmieszcza sie w obręcz

tu masz też wątek o zmianie 280 na 288

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aff_swap_hamulcow_z_280_na_288-t108442.15.html

Ostatnio Petara zmieniał heble, zagadaj z nim :gwizdanie:

Opublikowano

chooopoki przyszedł czas an wymianę tarcz i klocków w związku z tym ze otrzymałem pęknięta tarcze muszę ponowić zakup co polecacie i czy jest możliwość wrzucenia nieco większych tarcz bo na tych 18 odrazu klocków się wybyłem.Oczekuje na pomoc...

załóż od stara :naughty:

Opublikowano

ehh sporo roboty na jeden dzień chyba zmienię na te same jakie polecacie??dobra cena dobra jakosc

Opublikowano

te fele od porsze to wywoluja jakies mieszane uczucia we mnie.. ani nie jestem na tak ani na nie.... :kwasny:

no nie wiem.. musialbym jeszcze popatrzec na nie

co do wiekszych hamulców to tez sie zastanawialem ale manual od Renia mnie ochłodził..

tak czy siak musze heble zrobic bo juz pora

Opublikowano

Ja tam w hebelki robilem ale w standardzie...JAk dla mnie zalozenie czegos wiekszego to poprostu wyrzucenie kasy w bloto...Moc nie jest imponujaca w moim aucie drogi tez nie pozwalaja na rozijanie kosmicznych predkosci takze zostalem w serii no i jeszcze na dodatek zimowiki mam 15 takze wogole kaszana by byla...JAk ja ogarnialem temat hamulców to szpecjalista forumowy od hebli Devastation doradzal klocki Ferodo DS performance koszt ok 4oo do tego jakas nie najgorsza tarcza i podobno hebelki niczyp po swapie na wieksze...Nowek masz duzo tematów odnosnie hebli takze zapraszam do lektury dzialu "układ hamulcowy" :polew:

Opublikowano

chooopoki przyszedł czas an wymianę tarcz i klocków w związku z tym ze otrzymałem pęknięta tarcze muszę ponowić zakup co polecacie i czy jest możliwość wrzucenia nieco większych tarcz bo na tych 18 odrazu klocków się wybyłem.Oczekuje na pomoc...

polecam uzytkownika forum TOM77 mozna zakupic u niego duzo czesci po niezlych rabatach w tym tarcze hamulcowe i klocki, warto napisac :good:
Opublikowano

a mi się felgi od prosiaka podobają :P a tak w ogóle to witam Was po świętach, godzinkę temu dotarłem do domu :P

Opublikowano

no juz czytam czytam i mam zamęt w głowie jutro coś wymyśle.c**j tam nogami będę hamował;d

Opublikowano

nowek a po co Ty chcesz hamowac skoro tyle grogi przed Toba :evil:

Opublikowano

nowek a po co Ty chcesz hamowac skoro tyle grogi przed Toba :evil:

co to jest groga?? :polew:
Opublikowano

Nowek mi zostały hamulce od kolarzówki...tanio sprzedam :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.