Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:>

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sto lat Newman! Najlepszego!

Opublikowano

najlepszego Newman! :drunk:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 14:40_________________________________________________Reniu widzę, że letnie buciki już założone :)

Opublikowano
Reniu widzę, że letnie buciki już założone :)

Sie wie :cool1: Wreszcie auto jakoś wygląda :kox:

Opublikowano

ee tam laczki , slyszalem ze kata juz nie masz :decayed:

Opublikowano

Ano nie mam :naughty:

Opublikowano

i jak i jak ? :naughty:

Opublikowano

w A3 buciki też w tym tygodniu zmienię... tylko niech te opony przyjdą :wallbash: oby jutro :gwizdanie:

Opublikowano

i jak i jak ? :naughty:

Jak należy, auto dobrze chodzi, tubawkę na wolnych bardziej słychać, jest git :good:

Opublikowano

A co było nie tak z twoją ? co Jarek przy niej majstrował ? :wink4:

Opublikowano

reniu to ma chrakterek co :mysli:

wygląda na niespotykanie spokojnego czlowieka,

a taki kat nie był mu potrzebny to normalnie go ,,wyciął" :>

pozdrowionka dla wszystkich :cool1:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 15:06_________________________________________________

w A3 buciki też w tym tygodniu zmienię... tylko niech te opony przyjdą :wallbash: oby jutro :gwizdanie:

mnie czeka w tym tygodniu wymiana łożyska przedniego koła :confused4:

trzeba ogarnąć niestety,przed poznaniem,gdzie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują ze pojadę :good:

Opublikowano

A co było nie tak z twoją ? co Jarek przy niej majstrował ? :wink4:

To samo co we wszystkich paździochach ze zmienną geometrią łopatek w turbinie (wcześniej czy później)... zapiekają się kierownice i auto łapie notlauf. Wrzuć sobie w wyszukiwarkę "notlauf" to będziesz wszystko wiedział.

reniu to ma chrakterek co :mysli:

wygląda na niespotykanie spokojnego czlowieka,

a taki kat nie był mu potrzebny to normalnie go ,,wyciął" :>

Redukcja masy :polew:

Opublikowano

Chłopaki za tydzień nasz wspólny spot .... żeby było Wam lepiej wracać i żeby miało ręce i nogi spota zrobiliśmy na 1500 .... znacznie lepsza godzina dla wszystkich ....

Opublikowano

Chłopaki za tydzień nasz wspólny spot .... żeby było Wam lepiej wracać i żeby miało ręce i nogi spota zrobiliśmy na 1500 .... znacznie lepsza godzina dla wszystkich ....

Wiec musimy sie umowic o 12:30 na ORLENIE :tongue4:

Opublikowano

Chłopaki za tydzień nasz wspólny spot .... żeby było Wam lepiej wracać i żeby miało ręce i nogi spota zrobiliśmy na 1500 .... znacznie lepsza godzina dla wszystkich ....

Wiec musimy sie umowic o 12:30 na ORLENIE :tongue4:

idealna godz na wyjazd ... ja śmigam do Bydgoszczy ok 2h jadąc bardzo spokojnie :)
Opublikowano

Chłopaki za tydzień nasz wspólny spot .... żeby było Wam lepiej wracać i żeby miało ręce i nogi spota zrobiliśmy na 1500 .... znacznie lepsza godzina dla wszystkich ....

Wiec musimy sie umowic o 12:30 na ORLENIE :tongue4:

idealna godz na wyjazd ... ja śmigam do Bydgoszczy ok 2h jadąc bardzo spokojnie :)

I czemu jeszcze do nas na spota nie zawitałeś skoro bywasz w Bydgoszcz ? :naughty::thumbdown:

Opublikowano

ludzie dużo jest pieprzenia z pompą wody bo mi padła??

Opublikowano

o stary ... to przesrane ... cały rozrząd out :kwasny:

Opublikowano

Chłopaki za tydzień nasz wspólny spot .... żeby było Wam lepiej wracać i żeby miało ręce i nogi spota zrobiliśmy na 1500 .... znacznie lepsza godzina dla wszystkich ....

Wiec musimy sie umowic o 12:30 na ORLENIE :tongue4:

idealna godz na wyjazd ... ja śmigam do Bydgoszczy ok 2h jadąc bardzo spokojnie :)

I czemu jeszcze do nas na spota nie zawitałeś skoro bywasz w Bydgoszcz ? :naughty::thumbdown:

bardziej bywałem ... teraz raz na rok może :) i to w tygodniu :)
Opublikowano

jakie szykuje atrakcje dla nas Poznań :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.