Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

e55d584806362186med.jpg

reszta w moim temacie ;)

Opublikowano

Jak się jeździ?

Opublikowano

póki co zrobiłem 30-40 km i powiem Ci szczerze, że na razie nie widzę żadnej różnicy w porównaniu do 17stek i opon 225/45/17[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 12:36_________________________________________________kur... jak widać na zdjęciu umyłem auto. pojechałem na uczelnię zaczęło padać i d*pa z czystego samochodu :/ ale przynajmniej felgi ciągle cieszą moje oko :)

Opublikowano

kiedy spot z browarem w reku?? Panowie trzeba kiedyś jak mężczyźni przy trunkach pogadać :cool1:

Opublikowano

Piękne są Audi V8 ale niekoniecznie ten egzemplarz... zobacz jakie błoto ma pod nogami kierowca :thumbdown: Śmiem twierdzić że to już złom.

Niestety zadbane egemplarze będzie coraz trudniej znaleźć ;(

Od lat jestem zakochany w tym bulgocie :slina:

Old Panzer - Audi V8

* * *

Odnośnie wyjazdu do Poznania bardzo boleję, że moje plany musiały się zmienić, bo od dawna się grzałem na ten wyjazd. Niestety takie jest życie i nie zawsze jest tak jakbyśmy sobie tego życzyli :sorry:

witam

no Reniu wiesz co mi po glowie chodzi,jest jedna taka w toruniu i ciągle myśle o niej tym bardziej ze na sprzedaz jest i z dobrej reki :good:

--------------------------------------------------

no ja łożysko z przodu ogarnąlem

filtry wymienione, :good:

narazie wszystko jak w szwajcarskim zegarku u mojej Bestii :gwizdanie:

--------------------------------------------------

pozdro :a4fan:

Opublikowano

mi coś buczy w prawym kole i nie wiem czy to opona bo to samo miałem na zimówkach czy coś innego pomysły??

Opublikowano

Jak miałeś to samo na zimówkach to raczej nie opona. Może łożysko?

Opublikowano

kiedy spot z browarem w reku?? Panowie trzeba kiedyś jak mężczyźni przy trunkach pogadać :cool1:

nie zapominaj, ze sa tu rowniez klubowiczki, ktore chetnie wypija browara w konkretnym gronie :angry:

Opublikowano

kiedy spot z browarem w reku?? Panowie trzeba kiedyś jak mężczyźni przy trunkach pogadać :cool1:

nie zapominaj, ze sa tu rowniez klubowiczki, ktore chetnie wypija browara w konkretnym gronie :angry:

Wiesz my "fordoniacy i fordonianki" nie mamy problemu ze spotem browarowym , gorzej z resztą klubowiczów z pozostałych części bydgoszczy :decayed: Może ktoś ma działke ? :naughty:

Opublikowano

myślę, że fordoniacy będą się częściej spotykać na piwku gdy postawią parasolki :)

Opublikowano

no wlasnie a na miescie juz cos wystawili? bo w Toruniu ogrodki piwne juz funkcjonuja

Opublikowano

kiedy spot z browarem w reku?? Panowie trzeba kiedyś jak mężczyźni przy trunkach pogadać :cool1:

nie zapominaj, ze sa tu rowniez klubowiczki, ktore chetnie wypija browara w konkretnym gronie :angry:

przepraszam...zwracam honor :hi:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 20:40_________________________________________________

mi coś buczy w prawym kole i nie wiem czy to opona bo to samo miałem na zimówkach czy coś innego pomysły??

mi kiedyś super piszczało w kole jak kamyszek wpadł pod hamulce...trzeba było kolo zwalać i klocki
Opublikowano

szukacie chetnego :polew:ja nie pije ;( :polew: Od 2 miesięcy próbuje coś u kulać jakieś piwo czy coś więcej :mysli:

Opublikowano

no jedrekx.... fele i opony :kox:

Opublikowano

dzięki Newman :) wzór najlepszy, prawda? ;)

Opublikowano

dzięki Newman :) wzór najlepszy, prawda? ;)

najlepszy byłby z rantem :gwizdanie:
Opublikowano

już Ci coś kiedyś pisałem na temat rantów :gwizdanie: w sumie w Bydgoszczy nie widziałem A3 na tej feldze...

Opublikowano

Na żywo muszę obczaić felunek ;) Moim zdaniem :kox:

Ech... Notlauf mnie prześladuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.