Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:oklaski:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale na stacji u rafiego byłem wczoraj ;P Tylko po was śladu nie było :D

Opublikowano

HEHEH... rozwalaja mnie te przebiegi w ogłoszeniach

w tym roczniku to na bank powinno być ponad 200k przejechane.. no chyba ze duza pojemnosc jakas... ja mam 98r. a przejechane 199tys.. a od 3 lat robie srednio 600km miesiecznie..

Opublikowano

Ale na stacji u rafiego byłem wczoraj ;P Tylko po was śladu nie było :D

zawsze porządek po sobie zostawiamy :cool1:
Opublikowano

NAJLEPSZEGO TOMEK :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

HEHEH... rozwalaja mnie te przebiegi w ogłoszeniach

Zawsze mam z tego bekę :polew:

Można sobie zrobić zestawienie tekstów nadużywanych w ogloszeniach:

- od dziadka, który w niemczech jeździł tylko w niedzielę do kościoła i po bułki

- przebieg 182-194 tys km (niezależnie czy 10 czy 15 lat)

- nic nie stuka, nic nie puka

- tylko lać i jeździć

- igła

- klima działa tylko trzeba nabić

:polew:

Ogólnie chyba istnieje jakaś psychologiczna blokada, która nie pozwala spojrzeć na auto z przebiegiem >200 tys km inaczej niż jak na złom. W tej kwestii chyba ludzie lubią być oszukiwani ;)

Opublikowano

zapomniales jeszcze dodac niepalacej kobiety ktora jezdzila tylko do pracy :)

Opublikowano

Możecie dopisywac do listy :naughty:

- nie bity :decayed:

Opublikowano

słyszeliście kiedyś co znaczy określenie "stan igła"??

to znaczy że dopóki nie podpiszecie umowy kupna...to możecie szukać usterek jak igłe w stogu siana :polew:

Opublikowano

Wszystkiego naj!!! :thumbup:

Opublikowano

najlepszego Tomek!

a odnośnie tej A4 co wrzucił Grzechu to faktycznie jeździ nim kobieta ;) auto ode mnie z osiedla, pani pracuje w banku koło Lidla - auto zawsze stoi na parkingu strzeżonym, nie widziałem żeby go pałowała czy coś - ogólnie zawsze mi się jej auto podobało :) a z ceny na pewno się coś urwie jeszcze. Kierowniku ja bym się zastanowił

Opublikowano

zawsze mozna zobaczyc-to nic nie kosztuje

Opublikowano

Jedrekx czy Ty sam przyciemniałeś szyby? Mojemu Karolkowi też by się przydało...

Opublikowano

Zuza ja przyciemniałem u znajomego, który ma serwis szyb samochodowych http://folglass.pl/ za cały tył płaciłem 400 złotych.

zawsze mozna zobaczyc-to nic nie kosztuje

dokładnie - tym bardziej, że auto stoi w Fordonie i Kierownik ma 2 osiedla do przejechania.

Opublikowano

jakoś czuję się naga jak jadę i wszyscy się gapią... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hahaha :) no bo mają się na co i na kogo gapić :decayed:

Opublikowano

jakoś czuję się naga jak jadę i wszyscy się gapią... :polew: :polew: :polew:

Ale to się nie zmieni jak przyciemnisz zgodnie z prawem :naughty: no chyba że przód też pójdzie :cool1:

Opublikowano

No chyba przód też, bo jak inaczej...

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

to już się musisz zastanowić jak chcesz :) ja od samego początku chciałem sam tył (ale u mnie generalnie jest ciemniej trochę bo ja mam czarne wnętrze łącznie z podsufitką), Petara ma też z przodu przyciemnione

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.