Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

nigdy się nad tym nie zastanawiałem - ale jest to droższa metoda niż folia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.technicolor.pl/szyby.html[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 15:00_________________________________________________No fakt, droższa, ale możesz przyciemnić też przednie, poza tym, jak trochę poczytałam, to okazuje się, że szyba nie traci przepuszczalności światła poniżej 70 %. Od zewnątrz masz ciemne szyby, a od środka, tak jak byłyby w naturalnym kolorze. Poza tym mają jakieś tam właściwości fotochromatyczne, i takie tam inne bla, bla... Myślę, że przy kompleksowym przyciemnianiu można wyrwać jakiś rabacik...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zewnątrz masz ciemne szyby, a od środka, tak jak byłyby w naturalnym kolorze

to u siebie też tak mam bo powiedziałem, że chcę ciemną folię ale żebym coś w nocy widział :) ja nie widzę różnicy od środka. ale na pewno piecowo fajniejsze mogą być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekajcie za mną :decayed:

Grzesiu , bryczka ładna ale to 125 koni : ( , przejechać sie zawsze można :decayed: ( ale te 125koni ;( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innej stronie znalazłem informację, że koszt przyciemnienia szyb w samochodach osobowych to wydatek 1000 - 1500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piecowe przyciemnianie wszystkich szyb w moim aucie 1300 zł, tyle tylko, że to koszt samych szyb. Trzeba dodać jeszcze wymontowanie i zamontowanie...[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 15:15_________________________________________________Sama nie dam rady wymontować w jakieś dziurze pod Zieloną Górą... a koszt takiej usługi to dodatkowe kilkaset złotych... jakbyśmy pojechali w kilka aut to wspólnymi siłami zapłacilibyśmy tylko za przyciemnianie, a resztę zrobilibyśmy sami, heh...[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 15:17_________________________________________________To kto jedzie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj , z szybami to nie jest wcale tak łatwo , trzeba mieć jednak odpowiedni sprzęt do tego , wystarczy ze zle spasuje ci ktoś szybe w uszczelce i mogą już być z tego problemy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma fundusze, to bardzo dobre rozwiązanie, estetyczniej i bez problemów z mundurowymi :good:

Przyciemnienie tylko samego tyłu trochę zalatuje mi corsą przedstawiciela :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś znalazł inną firmę wykonującą piecowe przyciemnianie szyb z atestem niż Technicolor???

Słuchajcie, skoro jest tylko jedna taka firma w Polsce, to może warto otworzyć zakład i zrobić konkurencję??? Niezły pomysł na biznes, co???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj brat tu przyciemniaj szyby i mysle jak by sie pojechalo w kilka autek to koszt wszystkich szybek wyniosl by ok 500zl

http://www.folmar-bydgoszcz.pl/pliki/kontakt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemnienie tylko samego tyłu trochę zalatuje mi corsą przedstawiciela :decayed:

Reniu szczerze mówiąc ja się nie czuję jak przedstawiciel w Corsie... mi się po prostu sam tył podoba i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi, ale to jest przyciemnianie folią, a nie piecowe...[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 15:27_________________________________________________Patrzę na moje konto w banku i widzę same zera...szkoda, że nie ma nic przed nimi... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi, ale to jest przyciemnianie folią, a nie piecowe...

wiem ale duzo tansze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj , z szybami to nie jest wcale tak łatwo , trzeba mieć jednak odpowiedni sprzęt do tego , wystarczy ze zle spasuje ci ktoś szybe w uszczelce i mogą już być z tego problemy :confused4:

No fakt, ale za pierwszym razem się nie uda, ale za drugim już tak.. w końcu jakoś się trzeba nauczyć. Jak samemu się nie spróbuje to się człowiek nie nauczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak masz Zuza znajomosci w policji wiec przod tez mozesz sobie sciemnic bez konsekwencji a tak na powaznie to sa folie tak jak mowil Jedrzej ze z zewnatrz nic nie widac a od srodka jest dobra widocznosc. zawsze mozna podjechac i przylozy kilka probek do szyby zeby ocenic ktora najlepiej pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to na następnym spocie wsiądziesz do mnie i przekonasz się, że wszystko widać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemnienie tylko samego tyłu trochę zalatuje mi corsą przedstawiciela :decayed:

Reniu szczerze mówiąc ja się nie czuję jak przedstawiciel w Corsie... mi się po prostu sam tył podoba i tyle.

Oczywiście, że nie ;) Nie bierz tego do siebie ;)

Każdy robi auto tak by jemu się podobało, prawda? Ja uznaję przyciemnienie wszystkich szyb lub pozostawienie ich w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...