Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Ważny jest sprzęcik który to nagra, bo teoretycznie do poskładania tego do kupy wystarczy windowsowy Movie Maker ;)

Spoty pod gołym niebem oczywiście były i rzecz jasna w tym sezonie również będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

nowekbdg:

dzieki

te znaczki s4 to pozostalosc po porzednim wlascicielu...niestety nie mozna miec wszytskiego :D

slyszalem ze suszarka dobrze radzi sobie z takimi znaczkami .. prawda to?

kolo reala czesto przejezdzam x]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik z Bukowiny "grubo,grubo" ale jak pojedziemy ekipą do piły to będzie większy pocisk. Jeśli chodzi o nasze filmiki to na następny spocik wezmę moje sprzęty i coś się nakręci w prawie HD :> Kamerka nie ma tej opcji ale to i tak lepiej niż nagrywanie telefonem. Tylko od razu zaznaczam że ktoś będzie musiał to obrobić bo jak widać po moim profilu to nawet nie wiem jak avatar wstawić :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Padam na r*j , mam juz dosyć tych wszystkich p... fiatów , ile można te gówna naprawiać :naughty:

Siucek , służę pomocą z wklejeniem avatara ;) ,

Many na razie cisza jak po śmierci organisty ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie wiadomo coś więcej na temat Piły? tzn bardziej chodzi mi o jeden ważny szczegół, a mianowicie cena bo to najważniejszy aspekt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem przed chwila z majkim i niestety flagi sie skonczyly jak beda to sprzedajacy sie odezwie. majki zamowil naklejki wiec beda do odbioru na nastepnym spocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te znaczki s4 to pozostalosc po porzednim wlascicielu...niestety nie mozna miec wszytskiego :D

slyszalem ze suszarka dobrze radzi sobie z takimi znaczkami .. prawda to?

Zgadza się, suszarka w ruch i delikatnie podważyć czymś. Później resztki kleju pościągać i jest git :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witoojcie :) Mianowicie tak myślałem ze po poprzednim właścicielu.Co do ramek kto ma konto internetowe wstawię nr konta i wpłacajcie w temacie piszcie nick:) .Byłem dziś z laska na laser fighter fajna jazda rozmawiałem jak klubowo można się wybrać.Sprawa wygląda tak dajemy 100zl na cała noc jest alkohol i bawimy się do rana przez cała noc naparzamy lub po 50zl i mamy 3 godziny dla siebie .Lokal zamknięty dla nas parking jeżeli wnosimy vodke czy inne viskacze to 5zł od butelki.Można zrobić turniej po 4 osoby i gramy zespołowo :naughty: o prócz tego proponują nam ligę many już wie o co chodzi ja się na to pisze co reszta sadzi o tym może nowy temat do tego co??Artur podziękował za jazdę próbna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witoojcie :) Mianowicie tak myślałem ze po poprzednim właścicielu.Co do ramek kto ma konto internetowe wstawię nr konta i wpłacajcie w temacie piszcie nick:) .Byłem dziś z laska na laser fighter fajna jazda rozmawiałem jak klubowo można się wybrać.Sprawa wygląda tak dajemy 100zl na cała noc jest alkohol i bawimy się do rana przez cała noc naparzamy lub po 50zl i mamy 3 godziny dla siebie .Lokal zamknięty dla nas parking jeżeli wnosimy vodke czy inne viskacze to 5zł od butelki.Można zrobić turniej po 4 osoby i gramy zespołowo :naughty: o prócz tego proponują nam ligę many już wie o co chodzi ja się na to pisze co reszta sadzi o tym może nowy temat do tego co??Artur podziękował za jazdę próbna:)

a ja mam na laser 10% zniżki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się konkretnie zgadać na ten laserfighemt.

1. Cała noc - 100zł

2. 3h - 50zł

3. 18min - 15zł

4. 30min - 25zł

Puszczam wstępną listę, niech każdy pisze na jaką opcję jest chetny. Jak zbierzemy 10 osób na 2 ostatnie opcje dostaniemy rabat 10%. Kwestię zapisania się do ligi proponuję rozpatrzeć po wizycie tam ;)

Z tego co się dowiadywałem rozgrywki ligowe będą raz na tydzień lub dwa w godzinach wieczornych. Drużyna musi składać się z minimum 5 osób. Gra ligowa trwa 20minut, kosztuje 10zł. Są przewidziane nagrody.

Też mam zniżkę 10%, ale to 1 osoby dotyczy ;)

Klubowe wyjście na laserowy paintball - wpisać interesującą opcję, termin do ustalenia.

1.manny90 - 3h

2.

3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też a dzisiaj tak gościu się zakręcił ze zapomnieliśmy zapłacić :polew:ale zadzwoniłem do niego i ustaliwszy wszystko :naughty:

Klubowe wyjście na laserowy paintball - wpisać interesującą opcję, termin do ustalenia.

1.manny90

2.nowek + liga cała noc + %% :gwizdanie:

3.Patrycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie pisze na laserki :kox:

1.manny90

2.nowek + liga

3.Patrycja

4.ArturB6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem przed chwila z majkim i niestety flagi sie skonczyly jak beda to sprzedajacy sie odezwie. majki zamowil naklejki wiec beda do odbioru na nastepnym spocie :)

no niestety skończyły się :(

ale co tam :mysli: damy rade

kilka naklejek będzie na spocie wiec kogos uszczęśliwie :>

witam nowych i starych klubowiczów :good:

pozdro dla wszystkich :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 50zł za 3godziny to jest za wszystkich czy za jedną osobę? może głupie pytanie, ale wolę zapytać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza bo "zemsta sithów" leciałą w TV :cool1:

Ja narazie nie wypowiadam sie na temat laserfight ponieważ wolę prawdziwy paint ball :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...