Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

także jak auto dostanę z powrotem - środa, czwartek mam to mam nadzieję, że prezentacja A3 black-line będzie w Toruniu na spocie;) teraz tylko się zastanawiam czy dalej zbierać na lampy czy odpuścić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

zostaną ci chyba praktycznie tylko lampy do zakończenia projektu optycznego , wtedy tylko chips u rogala :naughty:

ja bym rezal dalej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli teraz zostały mi najdroższe rzeczy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

odnośnie CB ja mam jedno z najtańszych - COBRA :polew: i jestem z tego zadowolony, teraz tylko wymieniam antenę bo mój midland gówno daje i chcę kupić Presidenta Floridę. Mój ojciec ma radio Midland (takie malutkie co wygląda jak walkie-talkie) i antenę President Florida i jest mega zadowolony. kurde dziś ustawili przy starym fiacie brava radar na Fordońskiej na wysokości peugeota i chyba mi fotkę zrobiło... wrr... pierwszy mandat chyba dostanę... aczkolwiek nie widziałem żeby mi coś błysnęło...

Ja używam i polecam President JOHNNY II ASC świetnie wykonane radio no i pasuje pod podłokietnik (ładnie schowane nie kusi złodzieja do wybicia szyby) do zestawu polecam antenę President OHIO bardzo dobrze ściąga a dodatkowo można ją złamać i swobodnie jeździć na parkingach takich jak np w Focus Parku z niskim stropem.POLECAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek czyżbyś czarny grill założył? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem wspaniałą informację... we wtorek auto idzie się robić w black-line ;)

Mówisz black-line... ale mat czy lakier??[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 16:41_________________________________________________

Tomek czyżbyś czarny grill założył? :kox:

a no założyłem :thumbup:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 16:44_________________________________________________teraz jest już prawdziwa CZARNA MAMBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/a3_8p_audi_a3_sportback_20_tdi_sline-t92942.0.html -> polakierowany, ori. przyjedź w końcu na jakiegoś spota :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/a3_8p_audi_a3_sportback_20_tdi_sline-t92942.0.html -> polakierowany, ori. przyjedź w końcu na jakiegoś spota :)

Ja wybrałem MAT z uwagi na RELINGI, które też mam w macie od początku i tak się zastanawiam czy może jeszcze felgi w macie dałyby lepszy efekt :naughty: może jeszcze lamy LED tył od A6 i może przednie, ale to jeszcze zostawiam do przemyślenia.

Najbliższy spot w Toruniu?? No może jak będzie spocik w Bydgoszczy i ładna pogoda to przyjadę z Werką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowo w przyszły weekend w toruniu, ale może jakiś "spontan" się zrodzi w ten weekend :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kierownica pasuje jak swini siodlo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widywałem go kilkukrotnie , niezła popelina z tym srodkiem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na efekty jedrekx... na najbliższym zlocie where ever... [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 20:43_________________________________________________http://allegro.pl/item1038038870_president_harry_2_asc_ml_145_3_gratisy_lodz.html

czy

http://allegro.pl/item1038038857_president_harry_2_asc_missouri_2_gratisy_lodz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaką chciałabyś mieć antenę ? Jaka podstawa , jaka długość , jaki zasieg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze wszystkim :naughty: Witaj Paweł :evil:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 20:50_________________________________________________Czekam do jutra na autko :kox: Będzie już po naprawach :decayed: Jak można bez niego żyć?Wchodzę do garażu a tam pusto :tongue4: Jutro gdzieś brykne jak odbiore :wink4:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 20:53_________________________________________________Może do Bysi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...