Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak proponuje spontan w ta niedziele kto chce to wpadnie kto nie ten nie kto sie pisze to gg[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 16:16_________________________________________________Ktoś jeszcze ramki albo smycze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

A wlasnie apropo's ladnej pogody to ja jutro jade na dzialeczke na grilla, jesli ktos ma ochote sie przylaczyc to pisac na gg 5242284 (a teraz ide siorbac %) jakby co odpowiadam z opoznieniem hehehe ew. mozna na kom sie odzywac o ile ktos ma numer hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie apropo's ladnej pogody to ja jutro jade na dzialeczke na grilla, jesli ktos ma ochote sie przylaczyc to pisac na gg 5242284 (a teraz ide siorbac %) jakby co odpowiadam z opoznieniem hehehe ew. mozna na kom sie odzywac o ile ktos ma numer hehehe

to jest spontan, jak jutro rano zdecydowałbym sie na grila do ciebie podjechac :>

a niektórzy tu sie na SPONTAN od połowy tygodnia sie umawiąją :polew:

spontany się kiedys robiło jak ktos w środę lub niedziele nie planowaną rano napisał żeby mozna było spocik zrobić dziś, ktoś się zadeklarował że podjedzie i tak odbył sie spontan :tongue4:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 22:16_________________________________________________wielka woda nadciaga do torunia :good:

będzie grubo się działo :naughty:

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto chetny zapraszam do siebie na dzialeczke :) Mozna usmazyc co sie tam chce, jak ktos ma ochote moze nawet sie wykapac bo jeziorko blisko :polew:

Mozemy sie wstepnie umowic na jakas godzine na osowej gorze bo to jakies 15km od Osowej :)

Kto chetny zapisywac sie na liste + nr telefonu (bede informowac smsmem)

1. Karolusss

2. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto chetny zapraszam do siebie na dzialeczke :) Mozna usmazyc co sie tam chce, jak ktos ma ochote moze nawet sie wykapac bo jeziorko blisko :polew:

Mozemy sie wstepnie umowic na jakas godzine na osowej gorze bo to jakies 15km od Osowej :)

Kto chetny zapisywac sie na liste + nr telefonu (bede informowac smsmem)

1. Karolusss

2. manny (50/50 jutro się wyjaśni)

swoja droga... Wierzchucinek? czy gdszie ta działencja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spontan to my z majkim ostatnio mieliśmy :polew:

jak szybko się uczysz :polew:

to był spontan :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie jeszcze ktoś to my się piszemy no i o której mniej więcej

1. Karolusss

2. Nowek

3.Patrycja

4.manny (50/50 jutro się wyjaśni)

5.felipe+niejadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mlody to jeszcze cos umiem a nie jak stare pryki :tongue4::polew:

Nie rozpisuj się już :mysli: żebys nie napisał czesem czegos czego będziesz żałował chłopcze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok na smsy, znaki dymne, telefony i takie tam czekam do 11 :)

12-14 mysle ze to odpowiedni moment zeby zaczac grillowac

Mapa dojazdu http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Bydgoszcz%2C+Kolbego+&loc2=wierzchucinek&byCar=on&trasa=233-234-235-232-246

Jesli ktos nie wie gdzie to moze zorganizujemy jakis wspolny wypad, coby sie ktos po drodze nie zgubil :)

Tel do mnie 604129770 mozna pisac o kazdej porze dnia i nocy, oczywiscie nie gwarantuje ze odpisze hehehe

Manny odnotowalem twoj numer, grzechu of kors czekam na info :) reszta juz wie gdzie mnie szukac

Ps. Felipe, jesli chodzi o rybki to nie ma problemu u mnie ryb to w ciagu roku zjada sie niezle parenascie kg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka szkoda, że jutro pracuję... udanej zabawy, dziewczyny i chłopaki!!![br]Dopisany: 22 Maj 2010, 00:43_________________________________________________czy może ktoś zjeść za mnie rybkę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ewentualnie bym późnym popołudniem dojechał bo na 14 to nie ma opcji żebym się wyrobił... a w niedzielę coś robimy? dziś d3b4 widziany pod UMK przed TRN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...