Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

A co myślicie o tym? Wiem, że to nie jest oryginalny President:

http://allegro.pl/item1048731802_cb_president_harry_ii_asc_sirio_ml_145_2gratisy.html[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 23:23_________________________________________________

a które radio masz? może jest instrukcja do pobrania w necie

nie wiem, czy przypadkiem każde radio nie jest kodowane inaczej... z tego co pamiętam, to do mojego radio jest jakiś ciąg liczb, ale nie układa się w żaden schemat...[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 23:24_________________________________________________mam jakąś dziką naklejkę z kodem w instrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

antena jak najbardziej na + (najlepsza na swiecie antena ml )ale radio chińska podruba :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak ile osob tyle odpowiedzi, kazdy uwaza ze najlepsze jest to co on podpowiada wiec proponuje Ci zuz@ zapytac ktoregos kumpla co ma CB o najlepszy serwis CB w Inie, potem przejechac sie tam, pobajerowac sprzedawce udawac ze jestes zainteresowana kupnem, a jak ci przedstawi juz najlepsza oferte to zapamietaj (albo niech Ci napisze) jaki zestaw pokazywal powiedz ze musisz sie jeszcze skonsultowac i wejdz na allegro i kup to o jakies 100-200 zl taniej niz w sklepie :) To moja rada, nie wiem czy najlepsza ale na pewno warto sprobowac przynajmniej bedziesz mogla poogladac albo przymierzyc do samochodu i po sprawie bo takie wybieranie przez zdjecia z allegro to wiesz... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię Karolu, tylko nie wiem czy jest jakiś dobry serwis CB w Inie... popytam.[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 23:46_________________________________________________A co myślisz o zasilaniu? Z zapalniczki czy bezpośrednio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak ile osob tyle odpowiedzi, kazdy uwaza ze najlepsze jest to co on podpowiada wiec proponuje Ci zuz@ zapytac ktoregos kumpla co ma CB o najlepszy serwis CB w Inie, potem przejechac sie tam, pobajerowac sprzedawce udawac ze jestes zainteresowana kupnem, a jak ci przedstawi juz najlepsza oferte to zapamietaj (albo niech Ci napisze) jaki zestaw pokazywal powiedz ze musisz sie jeszcze skonsultowac i wejdz na allegro i kup to o jakies 100-200 zl taniej niz w sklepie :) To moja rada, nie wiem czy najlepsza ale na pewno warto sprobowac przynajmniej bedziesz mogla poogladac albo przymierzyc do samochodu i po sprawie bo takie wybieranie przez zdjecia z allegro to wiesz... :polew:

no i wkoncu jakas sensowna podpowiedz...bo juz nie mogle czytac tych wypowiedzi...te tak te nie :polew:

ale tak to jest niektorzy Polacy znaja sie na wszystkim :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio to chorus by Blaupunkt

chyba jednak czeka mnie jutro podroz do Bytowa przy moim wlasnym spiewie :polew:

Jak masz problem z radiem, to chłopaki na Toruńskiej za parę zlotych opanują ci sprawę z kodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię Karolu, tylko nie wiem czy jest jakiś dobry serwis CB w Inie... popytam.[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 23:46_________________________________________________A co myślisz o zasilaniu? Z zapalniczki czy bezpośrednio?

Skoro chcesz mieć na stałe, to polecam bezpośrednio z akku. Mniejsze ryzyko zakłóceń, u mnie zniknęły szumy wycieraczek i sprysków. No i schludniej wygląda ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

możecie zajrzeć na mój wątek i wytłumaczyć mi jak (i czy warto) to o co prosi mnie "udy"

Będę wdzięczny.[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 10:14_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avj_problem_z_turbina-t134752.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

możecie zajrzeć na mój wątek i wytłumaczyć mi jak (i czy warto) to o co prosi mnie "udy"

Będę wdzięczny.[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 10:14_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avj_problem_z_turbina-t134752.0.html

Bry

Pomożecie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:Witooj co tam :naughty:. Dalej czekam na wpłaty :) W niedziele jakiś spontan w bdg?? Jak tak to możecie tam dać kasę w niedziele już przelewam wieczorem kasę do gościa.@ osoby wpłaciły...Pogoda dopisuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:Witooj co tam :naughty:. Dalej czekam na wpłaty :) W niedziele jakiś spontan w bdg?? Jak tak to możecie tam dać kasę w niedziele już przelewam wieczorem kasę do gościa.@ osoby wpłaciły...Pogoda dopisuje :hi:

Nowek jeśli coś się wykreuje ze spotem to dam ci w niedziele jak nie to jutro przeleje kaskę na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Nowek ja moge podjechać albo w niedziele dam Ci kaske(nie wiem czy dam rade na 100% podjechać na spontan)...ale jak już podjade to licze na ugoszczenie :drunk: nie żebym się wbijał na jana :polew: najwyżej jeszcze na gg Cię dorwe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek ja też podjadę i Ci dam kasę.. wybierz tylko czy spot czy podjechać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak ile osob tyle odpowiedzi, kazdy uwaza ze najlepsze jest to co on podpowiada wiec proponuje Ci zuz@ zapytac ktoregos kumpla co ma CB o najlepszy serwis CB w Inie, potem przejechac sie tam, pobajerowac sprzedawce udawac ze jestes zainteresowana kupnem, a jak ci przedstawi juz najlepsza oferte to zapamietaj (albo niech Ci napisze) jaki zestaw pokazywal powiedz ze musisz sie jeszcze skonsultowac i wejdz na allegro i kup to o jakies 100-200 zl taniej niz w sklepie :) To moja rada, nie wiem czy najlepsza ale na pewno warto sprobowac przynajmniej bedziesz mogla poogladac albo przymierzyc do samochodu i po sprawie bo takie wybieranie przez zdjecia z allegro to wiesz... :polew:

Karolu , mam trochę jednak pojecia o CB ponieważ dorabiałem kiedys w serwisie :tongue4: teraz wszystkie niejasnosci konsultuje z kuzynem (byłym właścicielem :wink4: )

Marek , jak uda ci sie zrobić logi i wyjdzie ze turbo padło , postaram ci sie załatwić dobrego goscia który moze ci to ogarnąć po dobrej cenie, ja aktualnie nie mam warunków do dłubania :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...