Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Bo gaz się sprawdza w zapalniczkach :kox:

Ja nie mam nic przeciwko śmiganiu na gnoju :cool1: choć przydało by się żeby ten mój gnojowóz miał ze 400 niutków :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

kierownik, bierz te kombi nie ma co sie zastanawiac, napewno pójdzie w licytacjii za dobre pieniadze.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najfajniejsze w dieslu jest to, że wlewam 50 litrów vervy on i robię na zbiorników od 700 do 1100 km :decayed: a przy tym mogę mieć buta w podłodze i jechać ze znaczną prędkością przy umiarkowanym spalaniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze ja nie mam tyle ? :decayed:

trzeba bylo tak od razu a nie pisac ze niechcesz diesla :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felipe, a Ty chcesz zmienić swoje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowiczów prośba wejdźcie na wątek http://www.a4-klub.pl/smf/problem_z_turbina-t134556.0.html

i pomóżcie koledze jeśli możecie.

Za tydzień zorganizuje jakąś zbiórkę pieniędzy!!

PS. Taki mały żarcik :) Cóż innego pisać w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest piękna ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozak jest audiczka sam bym sie widział w niej :good:

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko koleś by musiał dosłać więcej zdjęć bo to jedno to d*pa - wróżenie z fusów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie disel w ogóle by sie nei sprawdził , mam za blisko do szkoły , zimą w ogóle nie łapał by mi temp. , robie max 17 tys km na rok (głównie miasto i krótkie odcinki), a zresztą w ch*j roboty jest z dislami zimą ... a w szczególności problemy z odpaleniem przy dużych mrozach :gwizdanie:

I tu się z Tobą nie zgodzę Kiero. Miałem wcześniej diesla i przy minus 20 odpalał na pstryknięcie. Mam szacun dla niech i jestem przekonany że następne autko będzie właśnie klekotem :gwizdanie:

Póki co walczę z Turbinką.

PS. Widziałeś błędy???? Co o nich sądzisz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem te błędy , wydaje mi sie ze możesz mieć gdzieś nieszczelność , albo przepływka też moze dodatkowo wariować :confused4:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 22:42_________________________________________________Nie chce mi sie wracać juz do tematu disli , kiedys może sobie kupie (3.0 TDI :gwizdanie: ) jak te warjacje z cenami paliw sie uspokoja , bo jeszcze troche to ON bedzie droższe niż PB :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieszczelność może tak ale zaczęło mi już pięknie świszczeć więc nie sądzę że to tylko nieszczelność [br]Dopisany: 19 Maj 2010, 22:47_________________________________________________

widziałem te błędy , wydaje mi sie ze możesz mieć gdzieś nieszczelność , albo przepływka też moze dodatkowo wariować :confused4:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 22:42_________________________________________________Nie chce mi sie wracać juz do tematu disli , kiedys może sobie kupie (3.0 TDI :gwizdanie: ) jak te warjacje z cenami paliw sie uspokoja , bo jeszcze troche to ON bedzie droższe niż PB :wink4:

W Anglii ceny ropy są droższe od benzyny już od chyba zawsze więc nas też to czeka. Jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie disel w ogóle by sie nei sprawdził , mam za blisko do szkoły , zimą w ogóle nie łapał by mi temp. , robie max 17 tys km na rok (głównie miasto i krótkie odcinki), a zresztą w ch*j roboty jest z dislami zimą ... a w szczególności problemy z odpaleniem przy dużych mrozach :gwizdanie:

I tu się z Tobą nie zgodzę Kiero. Miałem wcześniej diesla i przy minus 20 odpalał na pstryknięcie. Mam szacun dla niech i jestem przekonany że następne autko będzie właśnie klekotem :gwizdanie:

Piekne slowa Marek ... diesel jak dobry z mrozy tez odpala bez najmniejszego problemu :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie długo wszyscy będziemy jeździć piekarnikami :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 23:10_________________________________________________Jeszcze trochę i znowu się zacznie naprawda pozamarzanych torfo-wozów , bo wszystko im tam pozamarza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiero wyluzuj rajtuzy w naturze wszystko musi się zgadzać. Jedni będą jeździć dieslami a inni na benzynie a jeszcze inni na "Polish nitro" :polew: :polew: :polew: Just like me!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ogolnie nie mam nic do Disli , ale chce udownidnić kilku osobą (nie z tego forum) , ze benzynka tez ma cos do powiedzenia ... :wink4:

ON peace !

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...