Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj grzegorz :wink4: widze że szczęśliwy jesteś z posiadania swojego Audi , ja niestety musze jeszcze czekać ... i nie wiem ile bo kompletnie jest niezdecydowany :confused4:

Do Bydgoszczy ? czemu nie :) , zapraszam w imieniu wszystkich chłopaków z bdg :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

a jaką chciałabyś mieć antenę ? Jaka podstawa , jaka długość , jaki zasieg ?

Żebym to ja się na tym znała, kierownik... wy jesteście moją wyrocznią...

myślę ze tak długi bat jak ML-145 byłby dla ciebie zbyt "niezgrabnty" , wydaje mi sie ze Florida była by dla ciebie w sam raz , mała, zgrabna, powinna być w sam raz :decayed:

http://www.allegro.pl/item1038038840_president_harry_2_asc_ant_florida_2_gratisy_lodz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jak cos to zadzwonie i dam znać jutro.Będziesz i miał swoje Audi jak znajdziesz takiego jakiego szukasz,czego Ci serdecznie życzę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

prośba do wszystkich macie może jakiegoś taniego speca który wymontowałby mi turbinkę żebym mógł ją zanieść do ekspertyzy??

Dobrze będzie jak nie zawoła dużo :naughty:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to zuz@ jezdzi duzo w delegacje czy jakiestam podroze sluzbowe, dlatego kierownik bym nie polecil akurat tej anteny :P Bo na trasie te krotkie baty sie nie sprawdzaja wogole, jakie by nie byly zajebis..e :)

http://www.allegro.pl/item1031091693_antena_cb_sirio_omega_27_mag_sklep_krakow_fv_gw.html - to takie minimum jak dla zuzy bym powiedzial, poza tym masz antene na motylka i mozesz sobie ja zamontowac zarowno na magnesie jak i na stale na uchwyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu taka cisza? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to zuz@ jezdzi duzo w delegacje czy jakiestam podroze sluzbowe, dlatego kierownik bym nie polecil akurat tej anteny :P Bo na trasie te krotkie baty sie nie sprawdzaja wogole, jakie by nie byly zajebis..e :)

http://www.allegro.pl/item1031091693_antena_cb_sirio_omega_27_mag_sklep_krakow_fv_gw.html - to takie minimum jak dla zuzy bym powiedzial, poza tym masz antene na motylka i mozesz sobie ja zamontowac zarowno na magnesie jak i na stale na uchwyt :)

karolu , powiedz mi skad miałem wiedzieć ze zuza jezdzi w delegacje etc ... w takim razie ml-145 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol ma rację, dużo podróżuję ale tylko własnym autem. Chciałabym zamontować radio na stałe i tak przy okazji zastanawiam się, czy lutować do radio kabel do zapalniczki, czy lepiej wybrać się gdzieś, żeby podłączyli mi je bezpośrednio pod akumulator. Tak przy okazji, to czy u Ciebie, Karol, pod kierownicą też jest kieszeń, tak w sam raz na radyjko??? Tam planuję je zamontować...[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 22:33_________________________________________________i tak przy okazji, co myślicie o tej antenie? To nie to samo co Sirio niestety...

http://allegro.pl/item1038038857_president_harry_2_asc_missouri_2_gratisy_lodz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrt pisał, że pod podłokietnikiem zamontował u siebie w B7... ja też zawsze wkładam moje radio pod podłokietnik [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 22:39_________________________________________________na taką antenę czai się mój ojciec obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 22:33_________________________________________________i tak przy okazji, co myślicie o tej antenie? To nie to samo co Sirio niestety...

http://allegro.pl/item1038038857_president_harry_2_asc_missouri_2_gratisy_lodz.html

wolałbym juz brać tą floride :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfu, to nie jest widzę antena presidenta, a mój ojciec właśnie presidenta missouri chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie nie polecałbym ci żadnej z oferty tego sprzedawcy , bo praktycznie ma Floride , Misuri i tego pseudo ML-a

jezeli uda ci sie okazyjnie kupic samego harrego II z nowym Asc , to pozniej dokupić inna antene lepsza niz z oferty tego "allegrowicza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem drobny odlaczylem aku zeby troche go po zimie odkurzyc i niestety po podlaczeniu radio prosi o kod a 1234 nie dziala....

Zna ktos na to jakis myk bo na forum narazie znalalzem tylko o tym kodzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz w instrukcji kodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a które radio masz? może jest instrukcja do pobrania w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...