Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam takie coś w samochodzie i nie wiem jak to użyć (to tak, żeby Was dowartościować)... może ktoś by mi pomógł to uruchomić???

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

napisz coś więcej , zrób foto , od tego tu jesteśmy :wink4:

Opublikowano

Hej Kieras. Ostatnio chłopaki w niedzielę, powiedzieli mi, że mam się zgłosić do Ciebie z moim problem. W a4-ce tnie mi się strasznie immo. Cuda wyczyniam, żeby odpalić. Poradzisz coś na to??

Opublikowano

W którym miejscu??Może to tempomat :naughty:

Bardzo śmieszne... ha ha ha :polew: wiem co to tempomat, bo jeżdżę na nim na autostradach. Ha, zaskoczyłam Was, co???

No więc... to jest zestaw od telefonu BT dołożony przez poprzedniego właściciela. Niestety nie działa, przypuszczam, że jest odłączony od zasilania. Nie wiem jak go podłączyć i skonfigurować...

Opublikowano

bluetoth?? :> Możliwe że odłączone jedrek i rafi może pomogą a dropsone na pewno poradzi sobie nasz magik

Opublikowano

dobrze, że już 14-sta..

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

już wiem, mam takie coś: http://wosla.pl/parrot-ck3100-black-p-96.html?utm_content=96&utm_campaign=2010-05&utm_medium=cpc&utm_source=nokaut.pl tylko nie działa. Nie wiem co z tym zrobić. Poszukam instrukcji w necie bo nie mam oryginalnej. Jeśli ktoś miałby jakąś koncepcję, to proszę o radę!!!

Tu masz po polsku:

http://www.parrot.com/uk/support/documents/parrot_ck3100_userguide_zone_d.pdf

Opublikowano

zabieram się do czytania

Opublikowano

1. majki 174 ps

2. blondi 174 ps

3. newman 193 ps

4. marcintoruń 193ps

5. rafi 200 ps

6. siucek 160 ps

sorry ale jak tak do tego podchodzicie to moze zrobimy oddzielny watek dla tych "szybszych" i dla reszty, bez kitu w tym watku robi sie taka kicha ze nawet nie chce mi sie go czytac! 5 stron przepychanek kto jets lepszy, szybszy itd :sick3: strona przerwy na pisanie :bry: przez kazdego i dalej przepychanki :sick3:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 18:29_________________________________________________kuzwa wypas

nieee

może kur... 5 stron albo lepiej będe o CB radiach pisał i antenach :polew: :polew: :polew:

jakie????????????

moze to??????????????

moze tamto??????????????

petara ma diesla i koledze z diesla napisał :tongue4:

a jak Artur jest kozak to zapraszam w kazdej chwili a nie za kilka miesiecy :tongue4:

za kilka miesiecy to h*j wie czym będe jeździł :polew:[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 16:40_________________________________________________pierdolenie kotka za pomoca młotka :polew:

z róznymi rzeczami trzeba sie pogodzić niestety, życie jest okrutne

albo miec mocna benzyne albo podkrecać diesla bo niestarcza :tongue4:

Opublikowano

albo jezdzic na LPG :polew:

Majki nie zaczynaj :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie zaczynam kolego :tongue4:

uswiadamiam cię :polew:

Opublikowano

swoje lata mam mnie uswiadamiac nie trzeba :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

na rondzie Fordońskim miałem bliskie spotkanie z RS4 ....wcześniej z Subaru Imprezą STi :gwizdanie:

72decbc55285c5c4med.jpg

Opublikowano

Piekna!! Taki bedzie moj nastepny pojazd a narazie moja bedzie stylizowana pomalutku na RS4 :gwizdanie:

Opublikowano

byłem u Konarzewskiego i lipa że nie dają kredytu na samochód dłużej jak 7 lat :wallbash:

Opublikowano

Grzechu rozumiem że ścigałeś sie z nią???Kto wygrał?? :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.