Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Reniu jedziesz w niedziele do Torunia ??

Nie wiem jak będzie... jutro rodzinna imprezka więc wiesz :cool1:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Ja będę jeżeli oczywiście można(jako nowicjusz) :decayed:
Opublikowano

Zuza masz problem :>Ciekawe jak twoje autko będzie się trzymało w moich rekach bo każdy zajmuje miejsca to ja też ale jako kierowca :naughty: Co do spotu pogoda do duszy... Czas najwyższy żeby Toronto wzbogaciło się w parking z dachem albo niech majki nas zabierze gdzieś lub dropsone...Ja nie zostałem zaproszony wiec manny mamy problem :confused4:[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 21:34_________________________________________________Aha kasa od tygodnia w wpłacona a na liście mnie niema :confused4: Tylko na jednej... i nawet nie wysłane :( Zuza obronisz mnie z rękawicami co???

Generalnie autko słucha się tylko mnie... co do rękawic, to oczywiście, że Cię obronię, tylko przed kim, bo nie jestem w temacie???

Artur, co do moich kolan, to zdecydowanie nie chciałbyś na nich siedzieć :polew:

Opublikowano

:hi: Ja będę jeżeli oczywiście można(jako nowicjusz) :decayed:

przestań takiekie głupoty sieć grzechu , wkoncu musze obczaić tego twojego "polyfta" :decayed:[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 22:54_________________________________________________Zuza a co nie tak z twoimi kolanami ? :naughty:

Opublikowano

Będę na 100 % i chyba będzie też biała parówka (mam nadzieję).Jutro płynę na działkę rodziców(pontonem),muszę zdjęcia zrobić dla PZU,jak zrobię to dam i tu na forum jak wygląda powódż w Toruniu.

Opublikowano

uuu lala...

Opublikowano

Będę na 100 % i chyba będzie też biała parówka (mam nadzieję).Jutro płynę na działkę rodziców(pontonem),muszę zdjęcia zrobić dla PZU,jak zrobię to dam i tu na forum jak wygląda powódż w Toruniu.

bede bede :gwizdanie:
Opublikowano

Dzieki , ale to nie moj "stajl :decayed: "

:hi:

Opublikowano

kieras sie nie odzywa bo on juz pewnie cos ma ze tak cicho siedzi :gwizdanie:

Zuza a co do Twoich kolan to moze jednak bym sprobowal i sam ocenil :polew:

Opublikowano

kieras sie nie odzywa bo on juz pewnie cos ma ze tak cicho siedzi :gwizdanie:

Zuza a co do Twoich kolan to moze jednak bym sprobowal i sam ocenil :polew:

Chciałbym abyś miał racje :naughty:

Opublikowano

cos obstawiam ze mam bo po sprzedazy fiesty nie bylo zmiany profilu tylko teraz nastapila :cool1:

Opublikowano

cos obstawiam ze mam bo po sprzedazy fiesty nie bylo zmiany profilu tylko teraz nastapila :cool1:

owszem , może i nastąpiły zmiany w profilu , ale zeby ci nie skłamać , wywaliłem opis tego "szmelca" jeszcze w zeszly weekend :decayed:

Opublikowano

dobra ja lece spac bo jutro na uczelnie z samego rana...dobrej nocki :evil:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

uffff.. przebiłem sie przez te 4 strony....tez ide spac bo jutro gram turniej w ricochet'a

Opublikowano

kieras sie nie odzywa bo on juz pewnie cos ma ze tak cicho siedzi :gwizdanie:

Zuza a co do Twoich kolan to moze jednak bym sprobowal i sam ocenil :polew:

Przepraszam, takie pytanie, czy nie powinno przypadkiem być na odwrót Arturze??? :polew:

Opublikowano

wróciłem po libacji wspomnień z liceum! Manny ja jeszcze Tobie proponowałem jeśli dojedziesz do Fordonu :P Śpijcie dobrze :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.